Blog

Alternatywne Biuro Nieruchomości laureatem konkursu “Lider Nieruchomości Otodom”!

04/11/2020

Z nieskrywaną przyjemnością chcemy poinformować, że Alternatywne Biuro Nieruchomości zostało najlepszym biurem nieruchomości w województwie lubelskim w konkursie „Lider Nieruchomości Otodom”! To prestiżowe wyróżnienie jest wspaniałym podsumowaniem pracy naszego zespołu i jednocześnie dodatkową mobilizacją do dalszych działań.

„Lider Nieruchomości Otodom” to prestiżowy, ogólnopolski konkurs dla biur nieruchomości oraz pośredników nieruchomości. Podczas tegorocznej edycji wyróżnienia i nagrody były przyznawane dla najlepszych biur nieruchomości w każdym województwie, a ponadto dla najlepszego biura w skali ogólnopolskiej oraz dla najlepszego pośrednika nieruchomości.

Najlepsze biuro nieruchomości – Lublin: Alternatywne Biuro Nieruchomości!

2020 rok przynosi wiele niespodzianek. Nie wszystkie były pozytywne, ale otrzymanie nagrody w konkursie „Lider Nieruchomości Otodom” jest dla nas jednym z najprzyjemniejszych momentów w ostatnich miesiącach. Tym bardziej, że funkcjonowanie firm – nie tylko z branży nieruchomości – w dobie pandemii koronawirusa wiązało się i nadal wiąże z wieloma wyzwaniami. Tytuł najlepszego biura nieruchomości w województwie lubelskim w połączeniu z wieloma pozytywnymi opiniami ze strony naszych klientów stanowią dla nas cenną informację, że obrana droga działania jest tą właściwą.

W tym miejscu słowa uznania należą się każdemu z zespołu Alternatywnego Biura Nieruchomości, kto dołożył cegiełkę do wyróżnienia w konkursie „Lider Nieruchomości Otodom”. Mamy świadomość, że razem tworzymy zespół, który z powodzeniem realizuje przyświecające nam cele. Zawsze dążymy do tego, aby finalnie usatysfakcjonowane były wszystkie strony uczestniczące w danej transakcji.

„Lider Nieruchomości Otodom”: gala dostosowana do panującej sytuacji

Ze względu na panującą sytuację, w tym roku nie było możliwe stworzenie takiej gali konkursu „Lider Nieruchomości Otodom”, jaka miała miejsce w 2019 roku. Tym razem gala odbyła się w formie online.

– Nie ma co ukrywać, zmieniły się miejsce i okoliczności naszego spotkania, ale nie zmieniło się jedno: zacne grono najlepszych profesjonalistów w swojej branży. Ludzi wyróżniających się zaangażowaniem, skrupulatnością i przede wszystkim działających z wielką pasją – mówił na powitanie prowadzący galę Olivier Janiak.

Organizatorzy konkursu zadbali o to, by mimo zmienionej formuły gali, miała ona swój unikalny klimat. Zaskakująca była sama akcja poinformowania laureatów o wygranej. Organizatorzy zaprosili liderów na spotkanie pod przykrywką projektu PR i wysłali do nich specjalne kufry z szyfrem do otworzenia kłódek. Podczas konferencji online zarówno my, jak i pozostali laureaci otrzymali kody do kłódek. Po ich otworzeniu znaleźliśmy statuetkę i certyfikat dla najlepszego biura nieruchomości w województwie lubelskim!