Blog

Najlepsi agenci Alternatywnego Biura Nieruchomości 2019 roku

31/12/2019

Koniec roku jest dobrym czasem na podsumowania. Właśnie dlatego w grudniu mieliśmy okazję spotkać się w firmowym gronie i w przyjemnej atmosferze nie tylko spędzić czas, ale również podsumować kończący się 2019 rok. Ostatnie 12 miesięcy było dla nas okresem wytężonej pracy i wielu transakcji. Podczas firmowego spotkania zarząd wyróżnił najlepszych agentów nieruchomości. Oprócz statuetki dla „Agenta roku”, wyróżnienia wręczono w dwóch innych kategoriach: „Transakcja roku” i „Odkrycie Roku”.

Rok 2019 był dla Alternatywnego Biura Nieruchomości bardzo udany. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy od Klientów korzystających z naszych usług. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc wielu osobom w sprzedaży, zakupie czy innych sprawach związanych z branżą nieruchomości. Nasza satysfakcja jest tym większa, że mamy świadomość, iż dla dużej części naszych Klientów zakup działki pod budowę domu był spełnieniem marzeń.

Zrealizowane transakcje nie byłyby możliwe bez pracy całego zespołu Alternatywnego Biura Nieruchomości. Każdy z członków naszego zespołu codziennie dokłada swoją cegiełkę do tego, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o sprzedaż i zakup nieruchomości, najwięcej rzecz jasna, zależy od agentów nieruchomości. Zarząd firmy, chcąc docenić ich pracę, postanowili wyróżnić najlepszych. Specjalnie przygotowane dla naszego biura nieruchomości statuetki otrzymało trzech agentów. W kategorii „Agent roku” – Marcin Sprawka, w kategorii „Transakcja roku” – Jakub Kowal, a w kategorii „Odkrycie roku” – Bartłomiej Pokrzywa.