Blog

O nas

19/03/2018

O nas

Alternatywne Biuro Nieruchomości to innowacyjny na lubelskim rynku projekt
skierowany do deweloperów i osób prywatnych.

Nasze biuro nieruchomości w Lublinie powstało z myślą o Klientach, których oczekiwania, odnośnie profesjonalnej obsługi na rynku nieruchomości gruntowych nie zostały zaspokojone. Stanowi ono swoistą alternatywę dla niskiego poziomu standardów pracy, jakie możemy obecnie zaobserwować wśród osób zajmujących się pośrednictwem.
Wychodząc z założenia, że pośrednictwo potrzebuje na nowo zdefiniowania pojęć profesjonalnej obsługi opartej na wiedzy, znajomości prawa oraz obserwacji potrzeb rynku, zostało utworzone Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin. Nasza praca z Klientem, który posiada działkę lub działki na sprzedaż opiera się na trafnej ocenie potencjału sprzedażowego nieruchomości, weryfikacji jej stanu prawnego, aktywnym poszukiwaniu nabywcy oraz skutecznym finalizowaniu transakcji.
Chcąc zakupić grunt (działki budowlane, działki usługowe, działki rolne czy działki inwestycyjne) za naszym pośrednictwem, można być pewnym, że nieruchomość została sprawdzona pod kątem możliwości inwestycyjnych, wad prawnych i realnej wartości rynkowej. W praktyce naszym Klientom daje to gwarancję bezpieczeństwa transakcji.
Działając w oparciu o umowy ekskluzywne, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard przygotowania oferty, wliczając w to liczne procesy związane z podnoszeniem wartości nieruchomości, takie jak: analiza chłonności gruntu, scalenia, podziały, uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, zmiany przeznaczenia w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, zapewnień przyłączy, usuwanie słupów elektrycznych i wiele innych.
Nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, ale w naszej ofercie znajdują się również m.in. domy na sprzedaż w Lublinie i okolicach i mieszkania na sprzedaż – Lublin. Wszystkie dostępne aktualnie nieruchomości gruntowe i nie tylko znajdą Państwo w naszej bazie nieruchomości.

Mateusz Oleśkiewicz

696 161 863

mateusz.oleskiewicz@alternatywnebn.pl

Paulina Putowska

505 376 605

paulina.putowska@alternatywnebn.pl

Katarzyna Grzeszczyk

505 376 515

katarzyna.grzeszczyk@alternatywnebn.pl

Marta Szulc

504 208 410

marta.szulc@alternatywnebn.pl

Maciej Maziarczyk

533 663 393

maciej.maziarczyk@alternatywnebn.pl

Konrad Sobiesiak

608 424 075

konrad.sobiesiak@alternatywnebn.pl

Konrad Poleszak

731 516 096

konrad.poleszak@alternatywnebn.pl

Pamela Sulmińska

730 646 756

pamela.sulminska@alternatywnebn.pl

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl

Paweł Nastaj

502 500 517

pawel.nastaj@alternatywnebn.pl

Barłomiej Pokrzywa

603626691

bartlomiej.pokrzywa@alternatywnebn.pl

Marcin Sprawka

508 214 705

marcin.sprawka@alternatywnebn.pl

Maciej Sprawka

782 615 051

maciej.sprawka@alternatywnebn.pl

Jakub Kowal

508 321 466

jakub.kowal@alternatywnebn.pl