Blog

O nas

19/03/2018

Alternatywne Biuro Nieruchomości to innowacyjny na lubelskim rynku projekt
skierowany do deweloperów i osób prywatnych.

Nasze biuro powstało z myślą o Klientach, których oczekiwania, odnośnie profesjonalnej obsługi na rynku nieruchomości gruntowych nie zostały zaspokojone. Stanowi ono swoistą alternatywę dla niskiego poziomu standardów pracy, jakie możemy obecnie zaobserwować wśród osób zajmujących się pośrednictwem.
Wychodząc z założenia, że pośrednictwo potrzebuje na nowo zdefiniowania pojęć profesjonalnej obsługi opartej na wiedzy, znajomości prawa oraz obserwacji potrzeb rynku, zostało utworzone Alternatywne Biuro Nieruchomości. Nasza praca z Klientem Sprzedającym opiera się na trafnej ocenie potencjału sprzedażowego nieruchomości, weryfikacji jej stanu prawnego, aktywnym poszukiwaniu nabywcy oraz skutecznym finalizowaniu transakcji.
Chcąc zakupić grunt za naszym pośrednictwem, można być pewnym, że nieruchomość została sprawdzona pod kątem możliwości inwestycyjnych, wad prawnych czy realnej wartości rynkowej. Działając w oparciu o umowy ekskluzywne, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard przygotowania oferty, wliczając w to liczne procesy związane z podnoszeniem wartości nieruchomości, takie jak: analiza chłonności gruntu, scalenia, podziały, uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, zmiany przeznaczenia w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, zapewnień przyłączy, usuwanie słupów elektrycznych i wiele innych.

Tomasz Jarosiewicz

793 263 444

jarosiewicz.tomasz@gmail.com

Maciej Sprawka

782 615 051

maciej.sprawka@alternatywnebn.pl

Jakub Kowal

508 321 466

jakub.kowal@alternatywnebn.pl

Sebastian Szewczak

517 611 973

sebastian.szewczak@alternatywnebn.pl

Mateusz Wołoszko

516 338 416

mateusz.woloszko@alternatywnebn.pl