Franciszków (Gm. Świdnik) – dom jednorodzinny na sprzedaż

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: jest
Woda: jest
Kanalizacja: szambo
Prąd: jest
Ogrzewanie: gazowe

Dodatkowe informacje

Powierzchnia użytkowa: 179,9300 m2
Wymiary: [m] 42 x 19
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: ogrodzona
Liczba pokoi: 5
Ilość sypialni: 4
Ilość WC: 1
Ilość łazienek: 1
Odleglość od komunikacji [m]: 1200
Dojazd: droga utwardzona

Franciszków (Gm. Świdnik) - dom jednorodzinny na sprzedaż

Numer oferty: LER-DS-747
Gmina: Świdnik
Miejscowość: Franciszków
Cena: 650 000 PLN
Cena za m²: 3 613,00 PLN
Powierzchnia: 179,93 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości w swojej ofercie posiada jednorodzinny dom wolnostojący wykonany w technologii kanadyjskiej, wybudowany w 1999 roku.  Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 800 m kw. w miejscowości Franciszków w gminie Świdnik z dostępem do przystanku Miejskiej Komunikacji MPK odległego o 650 m.

Parterowy dom na sprzedaż z poddaszem użytkowym został rozbudowany w 2012 roku do powierzchni użytkowej 180 m kw., na jego piękno i prostotę składają się zarówno pomieszczenia takie jak: 4 sypialnie, kuchnia z jadalnią, łazienka, 2 garderoby oraz łazienka z WC, jak również 2 tarasy, z których widoki pozwolą Państwu ukoić wzrok po pracowitym dniu. Działka na której wzniesiony został prezentowany budynek mieszkalny została zaaranżowana w sposób prosty, nie wymagający dużych nakładów pracy przy jej utrzymaniu.

Warto wspomnieć, że w oferowanym poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości domu znajduje się kominek, który nie tylko posiada walory wizualne, ale również praktyczne – w domu rozprowadzona jest instalacja pozwalająca na ogrzanie całego budynku dzięki kominkowi, została również zainstalowana pompa ciepła, powietrze – woda, która zmniejsza koszty utrzymania budynku. 
Dodatkową zaletą prezentowanego domu jest urokliwy, przeszklony ogród zimowy, dzięki któremu pomieszczenia oferowanej nieruchomości są dokładnie oświetlone.
Proszę zauważyć, że podłogi i ściany zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów: salon, kuchnia, łazienka i WC wyłożona jest atrakcyjną terakotą, sypialniom natomiast ciepła pomieszczeń dodają panele. Okna wykonane z PVC w większości wyeksponowane są na stronę południową.

W bryle budynku znajduje się także garaż, z dwoma stanowiskami, i bramą sterowaną z poziomu pilota. Posesja jest ogrodzona a brama wjazdowa wykonana została w technologii rozsuwanej, co znacznie zwiększa powierzchnię użytkową działki.
Elewacja budynku została wykonana z tynku, a pokrycie dachowe stanowi dachówka bitumiczna.

Dom uzbrojony jest w:
– woda  ( zainstalowany został dodatkowo system uzdatniania),
– gaz,
– prąd,
– kanalizacja (szambo),
– ogrzewanie gazowe.

Nieruchomość położona jest w malowniczym zakątku Franciszkowa pośród licznych nowo powstałych zabudowań jednorodzinnych. W odległości 3 km od domu na sprzedaż znajduję się centrum miasta Świdnik, gdzie znajdą Państwo wszelkie punktu użytku codziennego. Dojazd do miasta Lublin potrwa zaledwie 20 minut, zaś odległy o 8 km węzeł obwodnicy, ułatwi połączenie z każdą częścią miasta. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację.

Agent: Rafał Szewczyk
telefon: 532 353 530
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa  5
 www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl