Dom z częścią PRODUKCYJNO-USŁUGOWĄ w LUBLINIE ****

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: tak - miejski
Woda: ciepła z pieca CO
Kanalizacja: miejska
Prąd: jest
Ogrzewanie: c. o. gazowe i węglowe

Dodatkowe informacje

Powierzchnia użytkowa: 395,4800 m2
Kształt działki: prostokąt
Liczba pokoi: 8
Garaż: jest
Ilość WC: 2
Dojazd: kostka brukowa

Dom z częścią PRODUKCYJNO-USŁUGOWĄ w LUBLINIE ****

Numer oferty: LER-DS-1029
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Ulica: Porazińskiej
Cena: 730 000 PLN
Cena za m²: 1 293,50 PLN
Powierzchnia: 564,55 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu interesujący DOM MIESZKALNY razem z kompleksem PRODUKCYJNO-USŁUGOWYM (300 mkw) przy ul. Porazińskiej w Lublinie na dzielnicy Dziesiąta.

Nieruchomość na sprzedaż stanowi obiekt mieszkalny trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony z poddaszem oraz częścią produkcyjno-usługową. Obie części, mieszkalna oraz usługowa, mogą funkcjonować oddzielnie. Bryła budynku mieszkalnego o całkowitej powierzchni 564,55 mkw w skład której wchodzi powierzchnia użytkowa 395,48 mkw usytuowana jest na płaskiej, ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 926 mkw w kształcie prostokąta i dominuje wysokościowo nad położonym przyziemiu od północy i zachodu, parterowymi obiektami produkcyjnymi o powierzchni 300 mkw, które doskonale sprawdzą się pod prowadzenie działalności gospodarczej bądź wynajmu. Dojazd do nieruchomości od ul. Sierpińskiego drogą osiedlową wyłożoną kostką brukową.

Dane techniczne budynku mieszkalnego:
– powierzchnia zabudowy: 132,03 mkw
– powierzchnia całkowita: 564,55 mkw
– powierzchnia użytkowa: 395,48 mkw
– kubatura: 1795,00 m3  
dodatkowo kompleks usługowy o powierzchni 300 mkw.

Rzuty kondygnacji oraz wymiary pomieszczeń dołączone zostały do oferty w postaci zdjęć.

Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest ZAKLAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY (300 mkw) przylegający do wschodniej ściany bryły budynku mieszkalnego. Przemyślane pod względem ergonomii pomieszczenia zostały zaadaptowane pod różnego rodzaju, szeroko rozumiane usługi zapewniając pracownikom dogodne warunki do pracy: pomieszczenie socjalne, szatnia, jadalnia, łazienka z prysznicem, wc. Dokładne rozmieszczenie pomieszczeń zobaczą Państwo na rzucie dołączonym do oferty.

W budynku mieszkalnym znajdują się dwa garaże z automatyczną bramą wjazdową, natomiast w zakładzie usługowym mamy garaż z kanałem oraz dużą bramę wjazdową do hali.

Budynek wyposażony jest w następujące media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, telefon.
Zaopatrzenie w wodę z sieci miejskiej, odprowadzenie ścieków również do sieci miejskiej. Ogrzewanie centralne z kotłem gazowym, Wentylacja pomieszczeń grawitacyjna. 

Dom został wybudowany w 1985 r. przy użyciu technologii tradycyjnej. Konstrukcja funkcjonuje bez zarzutów – zbrojenie fundamentów, schodów, balkonów i belek wykonano z zapasem bezpieczeństwa. Wszystkie elementy wykonane zostały zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Dane szczegółowe dotyczące użytych materiałów do budowy domu dostępne są do wglądu w siedzibie Alternatywnego Biura Nieruchomości po uprzednio umówionym spotkaniu z opiekunem prezentowanej oferty.

LOKALIZACJA I SĄSIEDZTWO: Bardzo bliska odległość od ulicy Kunickiego i Abramowickiej zapewnia nam szybki i bezproblemowy dojazd. W okolicy znajduje się kilka zakładów prowadzących usługi samochodowe: mechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo a po sąsiedzku jest automatyczna pralnia dywanów. 

Oferta skierowana przede wszystkim do osób z wizją prowadzenia przydomowej działalności w bardzo dobrym pod względem lokalizacji miejscu.

Chciałbyś zapoznać się bliżej z prezentowaną nieruchomością? Poznać szczegółową specyfikację domu? 
Możliwość obejrzenia nieruchomości tylko i wyłącznie po uprzednim umówieniu prezentacji z opiekunem oferty.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
Opiekun oferty: Marcin Sprawka 
Tel: 508 214 705 
e-mail: marcin.sprawka@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5 20-807 Lublin
www.alternatywnebn.pl

Alternatywne podejście do nieruchomości, WYŁĄCZNIE w Alternatywnym Biurze Nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Marcin Sprawka

508 214 705

marcin.sprawka@alternatywnebn.pl