Dom i budynki gospodarcze Lublin

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: jest
Kanalizacja: szambo
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 38 x 68
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: metalowe
Warunki zabudowy: Możliwość uzyskania

Dom i budynki gospodarcze Lublin

Numer oferty: LER-DS-788
Gmina: Lublin
Miejscowość: Ponikwoda
Cena: 299 000 PLN
Cena za m²: 2 492,00 PLN
Powierzchnia: 120,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu działkę o areale 2514 mkw wraz z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi.

Oferowana nieruchomość położona w Lublinie na granicy obrębu Ponikwoda/Trześniów wśród zabudowy siedliskowej. Dojazd do centrum Lublina zajmuje ok 12 minut

Na oferowanej działce znajduje się budynek mieszkalny otynkowany usytuowany na froncie działki o powierzchni zabudowy 178 mkw i powierzchni użytkowej mieszkalnej ok 120 mkw.
Budynek mieszkalny o jednej kondygnacji, konstrukcja ścian zewnętrznych murowana, strop drewniany pokryty blachą, okna plastikowe. Dom aktualnie zamieszkiwany lecz wymaga remontu, składa się z 9 pomieszczeń i trzech wejść.

Na działce znajdują się budynki gospodarcze, usługowe, budynki składowe w gospodarstwie rolnym i budynki produkcyjne wszystkie murowane pokryte eternitem i w części blachą. Budynki znajdujące się na działce na sprzedaż stanowią dużą wartość dodaną dla oferowanej nieruchomości. Powierzchnia zabudowy wszystkich budynków gospodarczych to ok 530 mkw. Nieruchomość ogrodzona z dwoma wjazdami.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt oznaczony symbolem R2(M2) i ustala się w stosunku do istniejącej zabudowy zagrodowej i innej związaną z produkcją rolniczą i działalnością nierolniczą – możliwość dokonywania remontów i wymiany obiektów budowlanych ich uzupełniania i przebudowy a także zmiany sposobu ich użytkowania z dopuszczeniem funkcji agroturystyki oraz nieuciążliwych usług komercyjnych.

Dostępne media: woda, prąd, szambo.

Serdecznie zapraszam na prezentację oferowanej nieruchomości, podczas której udzielę szczegółowych informacji

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego
Agent: Piotr Białas
E-mail: piotr.bialas@alternatywnebn.pl
telefon: 501-676-601

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

 www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Piotr Białas

501 676 601

piotr.bialas@alternatywnebn.pl