Tanie Siedlisko z działką budowlaną

Tanie Siedlisko z działką budowlaną

Numer oferty: LER-DS-930
Gmina: Niemce
Miejscowość: Boduszyn
Cena: 120 000 PLN
Cena za m²: 104,50 PLN
Powierzchnia: 1 150,00 m2

Opis

Atrakcyjne Siedlisko z działką  budowlaną w kształcie prostokątu o powierzchni 1150 mkw położoną w trzeciej linii zabudowy z dojazdem drogą wewnętrzną 5 M. Działka na sprzedaż umiejscowiona jest w spokojnej, cichej i czystej ekologicznie okolicy miejscowości Boduszyn w Gminie Niemce. Wymiar działki 35 M x 28 M . Na działce znajdują się budynek gospodarczy murowany (stodoła)  do remontu . Nieruchomość SIEDLISKOWA.

Działka na sprzedaż położona jest na płaskim, nieogrodzonym terenie i posiada dostęp do mediów  (woda i prąd, telekomunikacja,szambo). Teren posesji w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie z planem na działce można wznieść budynek o wysokości kalenicy nieprzekraczającej 10 m, a powierzchnia zabudowy działki nie może przekraczać 20% całkowitego areału.

FILM Z DRONA: https://www.youtube.com/watch?v=KDwzv7LaHCc&feature=youtu.be

Lokalizacja prezentowanej działki na sprzedaż pozwala na szybką komunikację z każdą częścią miasta Lublin, dzięki węzłowi obwodnicy oddalonego od nieruchomości o niespełna 5 km. Dodatkowo w bliskiej odległości – około 2,5 km znajduje się przystanek BUS i stacja kolejowa a także punkty usługowe – ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, klub sportowy i wiele innych. W odległości niespełna 1 km od działki na sprzedaż znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy.

Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią zaś zabudowania jednorodzinne i tereny zielone.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości

Jakub Kowal
tel: 508 321 466
e-mail: jakub.kowal@alternatywnebn.pl

Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego Biura
www.alternatywnebn.pl
Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Jakub Kowal

508 321 466

jakub.kowal@alternatywnebn.pl