Dom na Sprzedaż w prestiżowej części Lublina

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: tak - miejski
Woda: tak - miejska
Kanalizacja: miejska
Prąd: w budynku

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 19 x 29 m
Kształt działki: prostokąt
Warunki zabudowy: Możliwość uzyskania

Dom na Sprzedaż w prestiżowej części Lublina

Numer oferty: LER-DS-658
Gmina: Lublin
Miejscowość: Węglin
Cena: 599 000 PLN
Cena za m²: 2 704,00 PLN
Powierzchnia: 221,54 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność Państwu zaprezentować dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w prestiżowej części Lublina przy ul. Parysa 61 na dzielnicy Węglin – Północ. 

Dom na sprzedaż został wybudowany w 1970 r. na działce o wymiarach 19 m szer x 29 m dł. i całkowitym areale 551 m2. Na działce znajduje się również murowany garaż o powierzchni 25 m2, wybudowany w 1995 r. Działka gruntowa objęta jest użytkowaniem wieczystym na rzecz miasta Lublin. 

Nieruchomość posiada cztery kondygnacje, na które składają się: podpiwniczenie, parter, I piętro i poddasze użytkowe – każda z kondygnacji jest w pełni użytkowa. Na poszczególnych poziomach znajduje się: 12 pokoi, 3 kuchnie oraz 3 łazienki plus dodatkowe pomieszczenia gospodarczo-techniczne. Istnieje możliwość przebudowy pomieszczeń w celu uzyskania większej ilości pokoi. Zostały założone dwa oddzielne liczniki z prądem z podziałem na podpiwniczenie z parterem i pierwsze piętro z poddaszem użytkowym.

Dwie kondygnacje – podpiwniczenie i parter wymagają generalnego remontu, natomiast pierwsze piętro i poddasze użytkowe jest w pełni funkcjonalne, nadające się do zamieszkania. 

Olbrzymim atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja. Do Alei Kraśnickich jest zaledwie 550 m, przy której mieszczą się liczne punkty usługowe tj. TESCO, OBI, stacja paliw Orlen, siłownia, szpital, przychodnia i wiele innych. W pobliżu znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej MPK.

Chętnie udzielę więcej informacji na temat powyższej nieruchomości a osoby chętne obejrzenia jej z bliska – zapraszam na prezentację.

KONTAKT:
Marcin Sprawka
kontakt telefoniczny: 508 214 705
adres e-mail: marcin.sprawka@alternatywnebn.pl

www.alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Marcin Sprawka

508 214 705

marcin.sprawka@alternatywnebn.pl