Zaciszne siedlisko w Strzeszkowicach Dużych

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Powierzchnia użytkowa: 90 m2
Wymiary: [m] 32x96
Kształt działki: trapez
Ogrodzenie: ogrodzona
Liczba pokoi: 3
Odleglość od komunikacji [m]: 350
Dojazd: asfalt

Zaciszne siedlisko w Strzeszkowicach Dużych

Numer oferty: LER-DS-1048
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Strzeszkowice Duże
Cena: 320 000 PLN
Cena za m²: 107,00 PLN
Powierzchnia: 3 000,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwe siedlisko położone miejscowości Strzeszkowice Duże. Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny, który można przywrócić do stanu użyteczności już niewielkim nakładem kosztów, uzyskując tym samym wyjątkową przestrzeń za niewielkie pieniądze.

Ponadto na działce znajdują się jeszcze budynki gospodarcze. Jeden z budynków jest zaadaptowany na garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 3000 mkw., jest ogrodzona i pomimo zabudowy stanowi ustawną i funkcjonalną przestrzeń o dużym potencjale. 
Dodatkowo możliwe jest nabycie 2000 mkw ternu przeznaczonego pod łąki i pastwiska , który posiada dostęp do rzeki Krężniczanka.

Nieruchomość położona jest w pierwszej linii zabudowy, przy oświetlonym chodniku. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, będące doskonałym miejscem na piesze wędrówki. 
W odległości 350 m znajduję się stacja szynobus (relacja Lublin-Kraśnik), a jedynie 2,5 km od nieruchomości znajduje się przystanek Komunikacji Miejskiej MPK (linia: 8). Sklepy, oraz inne punkty użytku publicznego znajdują się w odległości ok. 1500 m.
Dojazd do miasta Lublin w okolice Zalewu Zemborzyckiego zajmie ok. 10 minut.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości oraz do kontaktu telefonicznego, podczas których chętnie udzielę szczegółowych informacji. Zachęcam również do odwiedzenia strony naszego Biura, gdzie znajdziecie Państwo inne interesujące oferty:
www.alternatywnebn.pl

Agent: Pamela Sulmińska
telefon: 730-646-756
e-mail: pamela.sulminska@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5
20-807 Lublin
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Pamela Sulmińska

730 646 756

pamela.sulminska@alternatywnebn.pl