Unikalna działka inwestycyjna w Ostrowie Lubelskim

Zobacz galerię

Media i instalacje

Woda: studnia
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 41m x143m
Kształt działki: nieregularny
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: MPZP
Odleglość od komunikacji [m]: 500
Odleglość od centrum [m]: 500
Dojazd: ASFALTOWA

Unikalna działka inwestycyjna w Ostrowie Lubelskim

Numer oferty: LER-GS-2353
Gmina: Ostrów Lubelski
Miejscowość: Ostrów Lubelski
Ulica: Poniatowskiego
Cena: 199 000 PLN
Cena za m²: 34,00 PLN
Powierzchnia: 5 853,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje interesujący grunt inwestycyjny ulokowany w Ostrowie Lubelskim, przy ul. Poniatowskiego.

 

Rozległa działka zabudowana jest domem, oraz budynkiem gospodarczym z lat 60. Na działce są liczne nasadzenia, które powodują przyjemną aurę.  Powierzchnia gruntu wynosi 5853 m2, szerokość frontu zaś – 41 m. Ulokowanie w pierwszej linii zabudowy od asfaltowej drogi miejskiej –  stwarza szeroką perspektywę  inwestycyjną, zwłaszcza, że działka zostanie przekształcona w tereny o charakterze usługowo mieszkaniowym.

 

Bliskie sąsiedztwo stanowią niskie zabudowania jednorodzinne, oraz małe przedsiębiorstwa a sam Ostrów Lubelski spoczywa w otulinie lokalnych lasów i stawów hodowlanych.

 

Dostępne media:

 

  • prąd na działce 

  • studnia 

 

Okoliczne tereny obfitują w naturalne zbiorniki wodne, do których zaliczyć możemy Jezioro Kleszczów, Miejskie, oraz Czarne Gościnieckie co sprzyja rekreacji w sezonie letnim, jak i zimowym. Gęste lasy okalające Ostrów Lubelski to świetne miejsca na wycieczki rowerowe, długie przechadzki, rodzinne spacery, czy grzybobranie. 

Dodatkowo, dojazd do pojezierza łęczyńsko – włodawskiego zajmie Państwu niespełna 20 minut.

 

Mimo obecności wielu dziewiczych terenów wokół – miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana. W obrębie 1 km od oferowanej działki znajduje się mnóstwo punktów użyteczności publicznej, są to m.in. szkoła, biblioteka, kompleks sportowy, park miejski, urząd miasta, gabinet kosmetyczny, myjnia i stacja benzynowa, rynek, centrum medyczne, oraz wiele innych.

 

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Anita Górkiewicz

telefon: 696 617 940

e-mail: anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,

20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Anita Górkiewicz

696 617 940

anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl