Atrakcyjna działka budowlana na skraju lasu

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: w ulicy
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 37 x 76 m
Ogrodzenie: częściowo ogrodzona
MPZP: 1MR

Atrakcyjna działka budowlana na skraju lasu

Numer oferty: LER-GS-2291
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Niedrzwica Kościelna
Cena: 360 000 PLN
Cena za m²: 128,00 PLN
Powierzchnia: 2 813,00 m2

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urocze siedlisko, położone w otulinie lasu w Niedrzwicy Kościelnej (gm. Niedrzwica Duża).
Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji, o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze.

Na działce o całkowitej powierzchni 2813 mkw mieści się murowany domek letniskowy.
Ponadto teren nieruchomości został ciekawie zaaranżowany, znajdują się tu liczne okazy pięknych, wiekowych drzew.
Działka ma częściowe ogrodzenie wraz z bramą wjazdową, co minimalizuje koszty adaptacyjne. 

Dostępne media:
– prąd
– woda
– gaz 

Nieruchomość mieści się w pierwszej linii zabudowy, przy asfaltowej drodze gminnej, w odległości ok. 2,5 km od centrum miejscowości, gdzie znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe, mi.in. sklepy spożywcze: Groszek, Lewiatan, supermarket Stokrotka, przedszkole, szkoła podstawowa, poczta, bary i restauracje.
Okolica jest spokojna i urokliwa, dużą część stanowią tutaj tereny zielone, będące doskonałym miejscem na rekreację i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Nieruchomość składająca się z trzech działek ewidencyjnych posiada ogromny potencjał inwestycyjny ze względu na doskonałe położenie oraz przeznaczenie gruntu praktycznie w całości pod zabudowę.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego prezentowany teren jest przeznaczony pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej (symbol 1 RM).
Ustalenia planu:
-adaptację, rozbudowę i budowę obiektów budowlanych w granicach istniejących zabudowanych działek, 
-lokalizację nowych siedlisk rolniczych, minimalna powierzchnia działki zagrodowej 0,20 – 0,30 ha; dopuszcza się mniejsze powierzchnie działki, jeśli będą -zachowane wymagania przepisów szczególnych, umożliwiających usytuowanie obiektów z zachowaniem zasady dobrego sąsiedztwa.
Na terenach zabudowy zagrodowej dopuszcza się: 
a. lokalizację zabudowy jednorodzinnej na działkach o powierzchni minimum 800 m2 jako uzupełnienie niezabudowanych enklaw lub wydzielonych z siedliska rolnego, na warunkach określonych w obszarze 1MN, 
b. adaptację i lokalizację nieuciążliwych usług oraz innych nieuciążliwych funkcji pod warunkiem, że: – nie ogranicza możliwości realizacji podstawowej funkcji terenu na sąsiednich działkach (sytuowania obiektów i urządzeń związanych z zabudową siedlisk), – są dostępne od drogi publicznej lub ciągu pieszo-jezdnego, 
c. dopuszcza się lokalizację zabudowy usługowo – gospodarczej na działkach zabudowy jednorodzinnej, położonej w terenach 1 MR, 
d. przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową, 
e. możliwość realizacji w siedlisku rolnym drugiego budynku mieszkalnego (bez wydzielania działki), pod warunkiem, że obiekt nie spowoduje kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem,  
f. wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących znacząco oddziaływać na środowisko, 
g. zwarte tereny wydzielane na usługi, zabudowę jednorodzinną lub letniskową nie mogą przekraczać powierzchni 0,5 ha dla gruntów I-III klasy oraz 1,0 ha dla gruntów IV klasy, za wyjątkiem przypadków których dotyczy zgoda właściwych organów administracji rządowej na przeznaczenie na cele nierolnicze.

To doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają dobrze skomunikowanego miejsca z rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturą oraz dostępem do dóbr naturalnych.

Szczegółowych informacji chętnie udzielę Państwu podczas kontaktu telefonicznego lub prezentacji, na którą serdecznie zapraszam.
Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami atrakcyjnych działek na sprzedaż dostępnych na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Agent: Mateusz Chwiejczak
tel.: 663 622 006
e-mail: mateusz.chwiejczak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Chwiejczak

663 622 006

mateusz.chwiejczak@alternatywnebn.pl