Działka, 1 000 m², Rudka Kozłowiecka

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: powyżej 100m
Woda: do 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 37
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR/MN

Działka, 1 000 m², Rudka Kozłowiecka

Numer oferty: LER-GS-861
Gmina: Niemce
Miejscowość: Rudka Kozłowiecka
Cena: 85 000 PLN
Cena za m²: 85,00 PLN
Powierzchnia: 1 000,00 m2

Opis

Działka na sprzedaż w kształcie prostokąta ulokowana na terenie płaskim, ogrodzona z jednej strony po szerokości 27 zlokalizowana jest w miejscowości Rudka Kozłowiecka – niespełna 10 minut drogi od Lublina.

Druga Linia zabudowy.

Zaletę prezentowanej nieruchomości stanowi bliski dostęp do Węzła Obwodnicy – Elizówka – co zapewnia rewelacyjne połączenie komunikacyjne z każdą stroną miasta.

Ponadto w okolicy znajdują się zabudowania jednorodzinne i tereny zielone, jest to miejsce zaciszne i spokojne, idealne dla osób ceniących sobie prywatność, z możliwie szybkim dostępem do centrum miasta.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonym w gminie Niemce teren działki na sprzedaż oznaczony jest symbolem MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z możliwością realizacji parterowej, wolnostojącej zabudowy gospodarczej.

Media: 
Woda na działce
Prąd na działce
Gaz ok 150 m

Dodatkowo MPZP dopuszcza zabudowanie łącznie do 20% powierzchni działki i wprowadza obowiązek ulokowania przynajmniej 1 miejsca do parkowania, lub garażu.

Wysokość budynku mieszkalnego nie może przekraczać dwóch kondygnacji naziemnych, z czego druga stanowi poddasze użytkowe, wysokość kalenicy do 10 metrów. Ponadto MPZP dopuszcza lokalizację obiektów usługowych o powierzchni do 50 mkw. Dla zainteresowanych prezentowaną nieruchomością udostępniam do wglądu dokumentację.

        
Zapraszam do kontaktu w celu udzielenia dodatkowych informacji a także na prezentację oferowanej działki dostępnej wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości.

 

imię i nazwisko: Jakub Kowal

numer telefonu: 508 321 466

E – mail: jakub.kowal@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20 – 807 Lublin,

ul. Czeremchowa 5

www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Jakub Kowal

508 321 466

jakub.kowal@alternatywnebn.pl