Ustawna działka budowlana w Dratowie Kolonii

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 45 m
Kształt działki: kwadrat
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: MPZP

Ustawna działka budowlana w Dratowie Kolonii

Numer oferty: LER-GS-2206
Gmina: Ludwin
Miejscowość: Dratów-Kolonia
Cena: 100 000 PLN
Cena za m²: 43,50 PLN
Powierzchnia: 2 300,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu interesujący grunt budowlany, zlokalizowany w miejscowości Kolonia Dratów, w gminie Ludwin.

Działka jest narożna, ulokowana w pierwszej linii zabudowy, z dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 2300 m2, szerokość frontu natomiast 42 m. Grunt położony jest na płaskim, ustawnym terenie pośród zabudowań jednorodzinnych i pól uprawnych. Okolica jest bardzo cicha i malownicza.

Nieruchomość mieści się na popularnym pojezierzu łęczyńsko – włodawskim, w oddaleniu 3 km od najbliżej położonego jeziora Krzczeń. Oferowana nieruchomość to doskonała opcja dla tych z Państwa, którzy poszukują ustronnej działki w bliskiej odległości od jezior, jednak na tyle blisko większej miejscowości, by nie rezygnować z dostępności punktów usługowych.

Dostępne media:

– prąd 
– woda 
– telekomunikacja 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość objęta jest planem terenów zabudowy zagrodowej/usługowej (symbol 2RM, U) z dopuszczeniem infrastruktury technicznej i obsługi komunikacji (drogi wewnętrzne).

W obrębie 10 km od działki mieszczą się takie jeziora jak: Dratów, Krzczeń, Rogóźno, Piaseczno, Uściewierz, Brzeziczno.
Działka ulokowana jest w oddaleniu 4 kilometrów od miejscowości Ludwin, gdzie znajdziecie Państwo szkołę, bank, centrum kultury i sportu i wiele innych.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: 
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Dominik Hałas
telefon: 504 630 370
e-mail: dominik.halas@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,

20-807 Lublin
www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Dominik Hałas

504 630 370

dominik.halas@alternatywnebn.pl