Działka, 1 700 m², Jacków

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: jest
Woda: jest
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 22x71
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: RM

Działka, 1 700 m², Jacków

Numer oferty: LER-GS-795
Gmina: Mełgiew
Miejscowość: Jacków
Cena: 72 000 PLN
Cena za m²: 42,50 PLN
Powierzchnia: 1 700,00 m2

Opis

Przedstawiam państwu ofertę interesującej działki budowlanej ulokowanej w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Prezentowana nieruchomość posiada dostęp do przystanku Komunikacji Miejskiej MPK, który znajduje się  w odległości 700 m.

Nieruchomość o powierzchni 1 700 mkw, ulokowana jest w miejscowości Jacków, gminie Mełgiew. Sąsiedztwo stanowią przede wszystkim zabudowania jednorodzinne. Oferowany grunt dostępny wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości położony jest na płaskim, nieogrodzonym terenie o wymiarach 22 m szerokości na 71 m długości.

Działka na sprzedaż w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona została symbolem RM (zabudowa zagrodowa), dla którego ustala się następujące wymagania:
– wielkość powierzchni zabudowy do 40% powierzchni działki
– minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej na działce 30%
– maksymalna wysokość budynku liczona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyżej położonej górnej powierzchni przekrycia – ustala się na 12m
– forma zabudowy wolnostojąca o wysokości do III kondygnacji, przy czym III kondygnacja może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu

Dostępne media to:
 woda,
– prąd,
– gaz.

Wszelkie punkty użytku codziennego takie jak gimnazjum, przedszkole, bankomat, urząd pocztowy, apteka, gabinet kosmetyczny, obiekt sakralny i liczne sklepy znajdziecie Państwo w centrum miasta Świdnik odległego o niecałe 3 km.

Szczegółowych informacji udzielę podczas kontaktu telefonicznego, do którego serdecznie zapraszam. Zachęcam również do zapoznania się z innymi ofertami Biura dostępnymi na stronie internetowej:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Konrad Poleszak
tel.: 731-516-096
e-mail: konrad.poleszak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Konrad Poleszak

731 516 096

konrad.poleszak@alternatywnebn.pl