Działka Lublin ul. Nowomiejska

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: w ulicy
Woda: w ulicy
Kanalizacja: w ulicy
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 21x27
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: ogrodzona
MPZP: UP

Działka Lublin ul. Nowomiejska

Numer oferty: LER-GS-2341
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Ulica: Nowomiejska
Cena: 599 000 PLN
Cena za m²: 1 051,00 PLN
Powierzchnia: 570,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie interesującą nieruchomość inwestycyjno-usługową położoną przy ul. Nowomiejskiej 8 w Lublinie.

 

Działka o całkowitej powierzchni 570 mkw i wymiarach 21 m x 27 m, usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Posiada dostęp do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Działka jest częściowo zagospodarowana, posiada liczne zadrzewienia i jest ogrodzona. Posadowiony jest tu również murowany budynek – przeznaczony do rozbiórki.

 

Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny. Jest korzystnie usytuowana, mieści się bowiem w centrum miasta, niemal naprzeciwko kampusu Politechniki Lubelskiej. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa. W okolicy jest wiele punktów handlowo-usługowych, restauracji itp. W pobliżu znajduje się również przystanek MPK, co zapewnia swobodną komunikację z innymi częściami miasta.

 

To doskonała propozycja, dla tych z Państwa, którzy szukają bezpiecznej lokaty kapitału.

 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została oznaczona jako tereny usług publicznych (symbol UP), z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod obiekty: oświaty, kultury, ochrony zdrowia i opieki społecznej, administracji publicznej i gospodarczej, finansów i ubezpieczeń, kultu religijnego, centrów wystawienniczych, targów, inkubatorów przedsiębiorczości i innych usług publicznych wraz z programem komplementarnym jak też towarzyszącym funkcji podstawowej.

 

Dla danego obszaru ustala się:

  1. nieprzekraczalną linię zabudowy kubaturowej – zgodnie z rysunkiem planu,

  2. możliwość wymiany, rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania istniejących obiektów pod warunkiem zachowania podstawowego przeznaczenia terenu,

  3. realizację nowych obiektów o indywidualnym programie użytkowym na działkach niezabudowanych, w wyznaczonej strefie zabudowy kubaturowej,

  4. wysokość realizowanych obiektów dostosowaną do charakteru i wysokości otaczającej zabudowy,

  5. realizacja budynków wyższych niż określona w zasadach zagospodarowania stref polityki przestrzennej w której położony jest teren planowanej inwestycji, powinna być poprzedzona opracowaniem studium krajobrazowego.

 

Dopuszcza się:

  1. przekroczenie wysokości zabudowy określonej w pkt.4 przy realizacji obiektów kultu religijnego,

  2. możliwość wzbogacenia w uzasadnionych przypadkach programu podstawowego o usługi komercyjne.

 

Szczegółowych informacji chętnie udzielę Państwu podczas prezentacji bądź rozmowy telefonicznej. Zachęcam również do zapoznania się z innymi ofertami działek budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Mateusz Pępiak

Telefon: 661 223 595

E-mail: mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20-807 Lublin

ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Pępiak

661 223 595

mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl