Ładna działka przy drodze 15,5ar – Niedrzwica Duża

Media i instalacje

Gaz: jest
Woda: jest
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 58m x 40m
MPZP: Tak

Ładna działka przy drodze 15,5ar - Niedrzwica Duża

Numer oferty: LER-GS-2486
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Niedrzwica Duża
Ulica: Kolejowa
Cena: 119 000 PLN
Cena za m²: 77,00 PLN
Powierzchnia: 1 550,00 m2

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek budowlanych, położonych w doskonale skomunikowanej miejscowości Niedrzwica Duża przy ul. Kolejowej. Prezentowane parcele powstaną w wyniku podziału geodezyjnego. Dojazd zapewnia wydzielona 5-cio metrowa droga wewnętrzna, w której nabywają Państwo udział w cenie działki.

Oferowana nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1550 mkw oraz nieregularnych wymiarach ok. 58 m szerokości i ok. 40m długości, to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Teren działki stanowi bardzo ustawną i funkcjonalną przestrzeń o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Media dostępne na działce: 

 • woda ( ponad 100m)
 • gaz ( ponad 100m)
 • prąd ( ponad 100m) 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej (symbol MN)

ZASADY ZAGOSPODAROWANIA TERENU I KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY: 

 • budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące
 • dopuszcza się doinwestowanie poszczególnych zabudowanych budynkiem mieszkalnym, istniejących działek budowlanych o budynki garażowe i  gospodarcze wolnostojące, wbudowane lub dobudowane do budynku mieszkalnego
 • wskaźnik intensywności zabudowy: a) maksymalny – 0.6, b) minimalny – 0.01,
 • wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej – maksymalnie 30%,
 • udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlanej – minimalnie 50%,
 • maksymalna wysokość budynku: a) mieszkalnego – 9,0 m (maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne przy czym II kondygnacja może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w dachu), b) maksymalna wysokość budynku gospodarczego, garażowego – 6,0 m (1 kondygnacja nadziemna),
 • ustala się stosowanie dachów stromych o spadku do 45 stopni i symetrycznym nachyleniu połaci.
 • dopuszcza się na budynkach mieszkalnych stosowanie dachów płaskich, ale wysokość budynku nie może wówczas przekroczyć 2 kondygnacji nadziemnych i 8,0 m.  

Okolica zachęca do rekreacji i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W niedalekiej odległości znajduje się łowisko “Cicha woda” oraz stadnina koni. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach miejscowości.

W oddalonym o 1,5 km centrum znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, liczne sklepy, supermarket, ponadto mieści się tu również urząd gminy, gminne centrum sportu, kościół, pralnia, bankomat, stacja paliw i wiele innych. W okolicy znajduje się również stacja kolejowa. Działka jest bardzo atrakcyjna również pod względem komunikacyjnym. W pobliżu przebiega droga wojewódzka, która łączy się z drogą ekspresową S19 za pomocą której dojadą Państwo do Lublina zajmie Państwu w ok. 20 minut.

Serdecznie zapraszam na prezentację oferowanego gruntu a także do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę szczegółowych informacji. Inne równie interesujące oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl 

Opiekun oferty: Mateusz Oleśkiewicz
telefon: 696 161 863
e-mail: mateusz.oleskiewicz@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5  
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Oleśkiewicz

696 161 863

mateusz.oleskiewicz@alternatywnebn.pl