Widokowa działka z możliwością podziału

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: powyżej 100m
Woda: powyżej 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: powyżej 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 64 x 92
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR
Odleglość od komunikacji [m]: 800
Odleglość od centrum [m]: 13600
Dojazd: droga szutrowa

Widokowa działka z możliwością podziału

Numer oferty: LER-GS-1031
Gmina: Jastków
Miejscowość: Jastków
Cena: 299 000 PLN
Cena za m²: 54,50 PLN
Powierzchnia: 5 505,00 m2

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Jastków . Oferowany grunt dostępny wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości,położony jest w drugiej linii zabudowy, z dostępem do Przystanku Komunikacji Miejskiej MPK.

Działka na sprzedaż o wymiarach 64 m szerokości na 92 m długości, położona jest na płaskim, widokowym terenie, istnieje możliwość podzielenia nieruchomości na 3 działki budowlane.  Nieruchomość posiada dostęp do mediów: woda, prąd gaz (powyżej 100 m). 

Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową (symbol MR) z dopuszczeniem mieszkalnictwa niskiego (symbol MN) z następującymi ustaleniami:
wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej: wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą może stanowić poddasze użytkowe, wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie budynku,
dopuszcza się zabudowę obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki,
niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce.

Prezentowana działka o powierzchni 5505 m kw, ulokowana jest w spokojnej okolicy, wszelkie punkty użytku publicznego: Szkoła Podstawowa, Kościół Parafialny, całodobowy sklep, bank a także Urząd Pocztowy oddalone są o 3 km (dojazd od nieruchomości do 5 minut). 

Nieopodal działki na sprzedaż w promieniu 3 km znajduje się malowniczy Park Pałacowy, który będzie idealnym miejscem na odprężające spacery z dala od zgiełku miasta.
Dojazd do centrum Lublina trwa zaledwie 17 minut. Część ogrodowa nieruchomości jest usytuowana od strony północnej, a kolejne działki oraz działki od strony wschodniej nie są przewidziane pod zabudowę, co zapewnia nam piękne widoki na okoliczną panoramę.

Szczegółowych informacji udzielę podczas prezentacji oferowanego gruntu bądź podczas kontaktu telefonicznego. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami Biura na stronie internetowej:
 www.alternatywnebn.pl

Agent: Rafał Szewczyk,
tel.: 532 353 530
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl