Atrakcyjna działka budowlana – Kalinówka

Zobacz galerię

Media i instalacje

Woda: w drodze
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 47m x 26m x 51m
Kształt działki: prostokąt
MPZP: DKL 80 RM

Atrakcyjna działka budowlana - Kalinówka

Numer oferty: LER-GS-2056
Gmina: Głusk (gw)
Miejscowość: Kalinówka
Cena: 375 000 PLN
Cena za m²: 283,00 PLN
Powierzchnia: 1 326,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w bliskiej odległości od Lublina – w Kalinówce, gm. Głusk. 

 

Narożna nieruchomość ulokowana jest w pierwszej linii zabudowy, z dostępem do nowoutworzonej, utwardzonej drogi gminnej. Powierzchnia całkowita oferowanego gruntu to 1326 mkw. Szerokość frontu wynosi 47m.

 

Najbliższa okolica jest bardzo malownicza i cicha – nieruchomość otaczają rozległe tereny zielone oraz nieliczne zabudowania rodzinne. Działka stanowi gratkę dla tych z Państwa, którzy marzą o domu na obrzeżach, nie chcąc rezygnować z dostępności punktów dostępności publicznej jakie oferuje większe miasto.

 

Dostępne media:

-woda 

-prąd

 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, grunt objęty został planem 

terenów zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej (symbol RM).

 

Dopuszcza się:

 

· doinwestowanie poszczególnych istniejących działek zagrodowych o brakujące elementy zagospodarowania (garaże, budynki gospodarcze)

 

· realizację na działkach nieuciążliwych obiektów usługowych na terenach o klasie bonitacyjnej gruntu poniżej III (niewymagających zgody na wyłączenie z produkcji rolnej). Warunki dla obiektów usługowych jak dla zabudowy mieszkaniowej. 

 

· przekształcanie siedlisk rolniczych na zabudowę letniskową

 

Wyklucza się:

 

· lokalizację na terenie zabudowy zagrodowej ferm hodowlanych zaliczanych do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko,

· lokalizację funkcji kolidujących z podstawową funkcją obszaru oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granice własnej posesji. Nie dotyczy inwestycji celu publicznego z zakresu łączności publicznej.

 

Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:

 

· ustala się minimalną wielkość działki zagrodowej na 1500m2 (- 15%), chyba że na rysunku planu pokazano inaczej,

· forma zabudowy wolnostojąca o wysokości do III kondygnacji, przy czym III kondygnacja może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w dachu,

 

· pokrycie obiektów budowlanych dachami wysokimi o symetrycznym nachyleniu połaci na „korpusie” głównym, lub dachem płaskim (nie dotyczy to tymczasowych obiektów budowlanych oraz zabudowy gospodarczej z dachami jednospadowymi),

 

· poziom podłogi parteru nie może być posadowiony wyżej niż 1,0 m od poziomu terenu przy wejściu

 

· wielkość powierzchni zabudowy do 40 % powierzchni działki,

 

· minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej na działce 30%,

 

· powyższe zasady powinny być również stosowane przy adaptacji, modernizacji i przebudowie istniejących budynków mieszkalnych i gospodarczych.

 

W obrębie 1,5 km od działki znajdują się m.in. żłobek, zespół szkół, sklep spożywczy, orlik, dom opieki, stacja paliw i wiele innych przedsiębiorstw, takich jak salony samochodowe, prywatne firmy usługowe itp.

 

W podobnej odległości od oferowanego gruntu znajduje się droga ekspresowa S12 – dojazd do węzła zajmie Państwu zaledwie 2 minuty.

 

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: 

www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Anita Górkiewicz

telefon: 696 617 940

e-mail: anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,

 

20-807 Lublin

www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Anita Górkiewicz

696 617 940

anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl