Interesująca działka budowlana – tanio !!

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: do 100m
Woda: do 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 34 x 45
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: 1MR
Odleglość od komunikacji [m]: 1100
Dojazd: asfalt

Interesująca działka budowlana - tanio !!

Numer oferty: LER-GS-857
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Niedrzwica Duża
Ulica: Przechodnia
Cena: 93 000 PLN
Cena za m²: 60,00 PLN
Powierzchnia: 1 550,00 m2

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej o wymiarach 34 m szerokości i 45 m długości. Owe wymiary sprawiają, że grunt jest bardzo ustawny dla większości projektów domów jednorodzinnych.

Nieruchomość ulokowana jest w drugiej linii zabudowy, więc ta lokalizacja jest dla Państwa doskonałym połączeniem dwóch istotnych aspektów: bliski dostęp do drogi głównej, oraz poczucie całkowitej prywatności na własnej posesji.
 
Oferowana działka na sprzedaż o całkowitej powierzchni 1 550 m kw, posiada dostęp do mediów takich jak: woda, gaz, prąd w odległości ok. 40 m od granic działki.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość oznaczona została symbolem 1 MR, co pozwala na zabudowę jednorodzinną. Na tym terenie ustalone są wymagania:
– max. dwie kondygnacje nadziemne,
– pokrycie dachami o symetrycznym nachyleniu połaci min. 30o,
– poziom podłogi parteru max. 1,0 m od najniższego poziomu terenu w obrysie ścian zewnętrznych,
– adaptację i lokalizację nieuciążliwych usług oraz innych nieuciążliwych funkcji.

Prezentowany przez Alternatywne Biuro Nieruchomości grunt, położony jest w atrakcyjnej, spokojnej miejscowości Niedrzwica Duża. W okolicy duży obszar zajmują tereny zielone, które z pewnością będą dla Państwa doskonałym miejscem na rodzinne wycieczki rowerowe, jak i wycieczki piesze. 

W odległości 1100 m znajduje się przystanek kolejowy – szynobus, który pozwala na szybki, tani i wygodny dojazd do Lublina w ok. 25 minut. Wszelkie punkty użytku codziennego znajdują się w promieniu 2,5 km, i należą do nich: szkoła podstawowa, kościół parafialny, urząd gminy, urząd pocztowy, sklep spożywczy, supermarket Groszek, bank, apteka, przychodnia lekarska, przystanek bus, a także zakład fryzjerski. W niedalekiej odległości ulokowane są również: stadnina koni i łowisko wędkarskie, które mogą być dla Państwa świetną alternatywą do spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych.   

Dojazd do centrum miasta Lublin potrwa do 25 minut.  Ponadto w odległości 14 km znajduję się węzeł obwodnicy, dzięki któremu dojazd w każdą część miasta będzie łatwiejszy, a dodatkowo po realizacji nowej drogi ekspresowej (odbiór planowany na 2021 r.) odległość do węzła obwodnicy wyniesie jedynie 4 km.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę Państwu dodatkowych informacji. Inne oferty działek budowlanych, dostępne są na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Pamela Sulmińska
telefon: 730-646-756
e-mail: pamela.sulminska@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5
20-807 Lublin

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Pamela Sulmińska

730 646 756

pamela.sulminska@alternatywnebn.pl