Atrakcyjna działka pod inwestycje

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

MPZP: Tak

Atrakcyjna działka pod inwestycje

Numer oferty: LER-GS-1102
Gmina: Jastków
Miejscowość: Jastków
Cena: 89 000 PLN
Cena za m²: 49,50 PLN
Powierzchnia: 1 800,00 m2

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Jastków. Oferowany grunt dostępny wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości,położony jest w trzeciej lini zabudowy od drogi wewnętrznej , z dostępem do Przystanku Komunikacji Miejskiej MPK.

Działka na sprzedaż o wymiarach 30,8 szerokości na 58,4 m długości,  w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową (symbol MR) z dopuszczeniem mieszkalnictwa niskiego (symbol MN) z następującymi ustaleniami:
    • wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej: wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą może stanowić poddasze użytkowe, wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie budynku,
    • dopuszcza się zabudowę obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki,
    • niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce.

Prezentowana działka o powierzchni 1800 m kw, ulokowana jest w spokojnej okolicy, wszelkie punkty użytku publicznego: Szkoła Podstawowa, Kościół Parafialny, całodobowy sklep, bank a także Urząd Pocztowy oddalone są o 3,5 km (dojazd od nieruchomości do 6 minut). 

Nieopodal działki na sprzedaż w promieniu 3 km znajduje się malowniczy Park Pałacowy, który będzie idealnym miejscem na odprężające spacery z dala od zgiełku miasta.
Dojazd do centrum Lublina trwa zaledwie 17 minut. Część ogrodowa nieruchomości jest usytuowana od strony północnej, co zapewnia nam piękne widoki na okoliczną panoramę.

Dostępna jest również działka w pierwszej linii zabudowy za cenę 109  tysięcy oraz w drugiej linii za cenę 105 tysięcy. 

Szczegółowych informacji udzielę podczas prezentacji oferowanego gruntu bądź podczas kontaktu telefonicznego. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami Biura na stronie internetowej:
 www.alternatywnebn.pl

Agent: Rafał Szewczyk,
tel.: 532 353 530
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl