Działka pod zabudowę jednorodzinną-Niedrzwica Duża

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 34 x 45
Kształt działki: prostokąt
MPZP: 1 MR

Działka pod zabudowę jednorodzinną-Niedrzwica Duża

Numer oferty: LER-GS-858
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Niedrzwica Duża
Ulica: Przechodnia
Cena: 93 000 PLN
Cena za m²: 60,00 PLN
Powierzchnia: 1 550,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości w swojej ofercie posiada interesującą działkę budowlaną ulokowaną w miejscowości Niedrzwica Duża, przy ulicy Przechodniej. Oferowany grunt posiada wymiary: 34 m szerokości i 46 m długości, co sprawia że nieruchomość jest bardzo ustawna i mają Państwo szeroki zakres wyboru projektów domów jednorodzinnych. 

Działka ulokowana jest w trzeciej linii zabudowy, co zapewnia Państwu bezpieczeństwo podczas zabaw dla najmłodszych członków rodziny z racji większej odległości od drogi.
Niepodważalnym atutem działki jest zagajnik, który z pewnością okaże się uroczym zakątkiem, pozwalającymi na bezpośrednie obcowanie z naturą. 
  
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pozwala na zabudowę jednorodzinną (symbol 1 MR) z następującymi wymaganiami:
– pokrycie dachami o symetrycznym nachyleniu połaci min. 30o,
– max. dwie kondygnacje nadziemne,
– poziom podłogi parteru max. 1 m od najniższego poziomu terenu w obrysie ścian zewnętrznych,
– możliwa lokalizacja zabudowy usługowo – gospodarczej.

Działka posiada dostęp do mediów: woda, prąd gaz (przy drodze publicznej, ok 90m od działki).

Oferowana nieruchomość o powierzchni 1 550 m kw. zlokalizowana jest w spokojnym, a równocześnie dobrze skomunikowanym miejscu. Dużą część okolicy zajmują tereny zielone, które będą dla Państwa doskonałym miejscem na odprężające rodzinne spacery, z dala od miejskiego hałasu. 

W odległości jedynie 1100 m znajduje się przystanek kolejowy (szynobus), dzięki czemu dojazd do Lublina jest szybki, tani i wygodny, w niespełna 25 minut.
W promieniu 2,5 km od prezentowanej nieruchomości znajdziecie Państwo wszelkie punkty użytku publicznego, które pozwolą na spełnienie najważniejszych potrzeb. Do tych miejsc należą : szkoła podstawowa, bank, urząd pocztowy, sklepy takie jak: Groszek i Delikatesy, supermarket Stokrotka oraz Biedronka, obiekt sakralny, apteka, przychodnia lekarska, przystanek bus (Kraśnik-Lublin), stacje paliw, stadnina koni, gabinet weterynaryjny, łowisko wędkarskie, zakład fryzjerski, oraz restauracje. 

Dojazd do centrum miasta Lublin, w okolice ronda Romana Dmowskiego trwa 25 minut, a po wybudowaniu nowej drogi ekspresowej (realizacja planowana na 2021 r.) odległość do węzła obwodnicy wyniesie jedynie 4 km, co pozwoli Państwu na dogodny dojazd w każdą część miasta.

Więcej informacji udzielę podczas kontaktu telefonicznego, do którego serdecznie zapraszam. Zachęcam również do zapoznania z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej:
www.alternatywnebn.pl

Pamela Sulmińska
telefon: 730-646-756
e-mail: pamela.sulminska@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5
20-807 Lublin
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Pamela Sulmińska

730 646 756

pamela.sulminska@alternatywnebn.pl