5 działek- budowlano-usługowe-blisko Lublina

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 21m x 77m
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: 7MN,U
Odleglość od komunikacji [m]: 170
Odleglość od centrum [m]: 5000
Dojazd: ASFALTOWA

5 działek- budowlano-usługowe-blisko Lublina

Numer oferty: LER-GS-2494
Gmina: Piaski
Miejscowość: Kozice Dolne Kolonia
Cena: 140 000 PLN
Cena za m²: 89,00 PLN
Powierzchnia: 1 581,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kompleks pięciu działek usługowo-budowlanych. Nieruchomości zlokalizowane są w miejscowości Kozice Dolne Kolonia, w gminie Piaski – u zbiegu gminnej drogi dojazdowej oraz drogi wojewódzkiej nr 836 (trasa Piaski – Bychawa). 

Działki powstaną w wyniku podziału geodezyjnego. Dojazd do nich zapewni przewidziana w projekcie droga wewnętrzna, poprowadzona od drogi gminnej wzdłuż drogi wojewódzkiej. Udziały w drodze nabywają Państwo w cenie nieruchomości, która dla każdej z działek wynosi 140 000 zł.
Działka o powierzchni 1556 mkw – druga linia zabudowy.
Działka o powierzchni 1568 mkw – trzecia linia zabudowy.
Działka o powierzchni 1581 mkw – czwarta linia zabudowy.
Działka o powierzchni 1595 mkw – piąta linia zabudowy.
Działka o powierzchni 1607 mkw – szósta linia zabudowy.

Z racji tego, że podział jeszcze nie został przeprowadzony, istnieje możliwość zakupu większego terenu o powierzchni ok. 1,31 ha.

Oferowane nieruchomości mieszczą się na płaskim niezagospodarowanym terenie, co daje duże możliwości aranżacji przestrzeni. Ponadto na danym obszarze możliwa jest realizacja usług komercyjnych. Przez działkę przebiegają media w postaci wody i prądu.

Okolica jest bardzo spokojna, obfituje w liczne dobra naturalne (stawy, ścieżki piesze). W pobliżu przepływa malownicza rzeka Sierotka. W pobliżu mieści się sklep spożywczy, a w odległości ok. 150 m znajduje się przystanek BUS oraz komunikacji podmiejskiej, co zapewnia sprawny dojazd do Piask, gdzie znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe, supermarkety, restauracje, zespół szkół oraz wiele innych. Warto również zwrócić na bardzo dobry i szybki dojazd do Lublina, który zajmuje tylko około 15 minut.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość oznaczono jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług komercyjnych (symbol 7MN,U), o ustaleniach:

1. Dopuszcza się lokalizację usług komercyjnych – w budynku mieszkalnym lub wolnostojącym;
2. Dopuszcza się lokalizację innych budynków i obiektów (np. garażowych, magazynowych), wbudowanych lub dobudowanych do budynków
3. Wymienionych w pkt.1, zgodnie z przeznaczeniem i na warunkach określonych w planie i z zachowaniem przepisów odrębnych;
4. Dopuszcza się podział terenu oznaczonego symbolem 7MN,U na sześć działek budowlanych, zgodnie z zasadą określoną na załączniku graficznym, z zachowaniem szerokości frontu pięciu działek przeznaczonych na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i mieszkalno-usługową – 21,0 m oraz działki na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej i gminnej, przeznaczonej na funkcje usługowe – zgodnie z załącznikiem graficznym;
5. Maksymalna wysokość zabudowy:

a) budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego, usługowego – do 10 m,
b) budynku gospodarczego, garażu – do 6m;

6. Geometra dachu:

a) budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego, usługowego – dach wielospadowy, o nachyleniu połaci 25० 45०,
b) budynku gospodarczego, garażu – dach wielospadowy, o nachyleniu połaci 20० 40०,dopuszcza się dachy jednospadowe o o nachyleniu połaci do 30०;

7. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy – 30% pow. działki budowlanej, minimalna intensywność zabudowy – nie ustala się,
8. Maksymalna intensywność zabudowy – 0,60;
9. Maksymalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej – 40% pow. działki budowlanej;
10. Minimalny wskaźnik miejsc parkingowych:

a) 2 miejsca parkingowe / 1 lokal mieszkalny
b) 1 miejsce parkingowe / 50 mkw powierzchni użytkowej zabudowy usługowej lub 30 mkw powierzchni użytkowej usług wbudowanych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551
e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl