Wyjątkowy grunt budowlany przy lesie Lublin/ Zalew

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: brak
Kanalizacja: brak
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 27m x 42m
Kształt działki: prostokąt
Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy
Odleglość od komunikacji [m]: 1500
Odleglość od centrum [m]: 5000
Dojazd: droga szutrowa

Wyjątkowy grunt budowlany przy lesie Lublin/ Zalew

Numer oferty: LER-GS-2347
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Ulica: Stary Gaj
Cena: 345 000 PLN
Cena za m²: 300,00 PLN
Powierzchnia: 1 150,00 m2

Opis

Prezentujemy Państwu interesujący grunt budowlany, usytuowany w malowniczej i spokojnej części Lublina – przy ulicy Stary Gaj. Prostokątna nieruchomość o powierzchni całkowitej 1150 m2, oraz szerokości frontu 27 m, to niezabudowany, płaski teren, ulokowany w pierwszej linii zabudowy z dostępem do częściowo nieutwardzonej drogi gminnej. Powstał w wyniku podziału większej działki. Na oferowany grunt wydane zostały warunki zabudowy dopuszczające zabudowę jednorodzinną. Dodatkowo nieruchomość jest w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę budynku parterowego, niepodpiwniczonego, z garażem dwustanowiskowym (dom jednorodzinny przeznaczony dla 4 – 8 osób)

Okolica jest rzadko uczęszczana, co w połączeniu ze znajdującym się naprzeciw Starym Gajem tworzy wyjątkowy, cichy zakątek. Sąsiedztwo stanowią nieliczne zabudowania jednorodzinne, budynek nadleśnictwa, oraz las, który od lat cieszy się popularnością pośród mieszkańców Lublina, jako obiekt rekreacyjny.

Dostępne media:

  • prąd (w ulicy, przy działce)
  • linie telefoniczne (przy działce) 

Funkcje zabudowy i zagospodarowania terenu, oraz pozostałe ustalenia warunków zabudowy: 

1. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

2. Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni każdej z wydzielonych parceli- max. 18,7%, udział powierzchni biologicznie czynnej min. 40,0%

3. Szerokość elewacji frontowej budynków- max. 15,0 m

4. Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mierzona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku- max. 15,0 m

5. Geometria dachu- przykrycie budynków wielopołaciowe o spadkach połaci dachowych od 15° do 40°, z kalenicą na wysokości max. 8,5m. 

6. Zakazuje się zmiany rzeźby terenu, która mogłaby mieć niekorzystny wpływ na działki sąsiednie.

7. Zakazuje się budowy ogrodzeń pełnych oraz z prefabrykatów betonowych z wyjątkiem prefabrykowanych podmurówek i elementów do budowy słupów.

8. Na terenie inwestycji należy zapewnić miejsca postojowe dla samochodów osobowych w ilości niezbędnej dla obsługi funkcji 1mp/1 lokal mieszkalny.


Okolica sprzyja rekreacji i uprawianiu wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – nieopodal znajduje się Zalew Zemborzycki, zapewniający atrakcje wodne w sezonie letnim, w zimowym zaś jest miejscem spotkań lokalnych morsów, czy wędkarzy. Wokół zbiornika znajdują się drogi rowerowe, molo, oraz promenada. 
Dojazd do centrum Lublina zajmie Państwu zaledwie 17 minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551
e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl