Najładniejsza działka budowlana

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: do 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 30 x 100
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR

Najładniejsza działka budowlana

Numer oferty: LER-GS-1040
Gmina: Jastków
Miejscowość: Moszna
Cena: 95 000 PLN
Cena za m²: 32,00 PLN
Powierzchnia: 3 007,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy miejscowości Moszna pośród terenów zielonych i nowych zabudowań mieszkalnych jednorodzinnych.

Działka na sprzedaż zlokalizowana jest w trzeciej linii zabudowy i posiada wymiary 30 m szerokości na 100 m długości dając łączną powierzchnię 3007 m kw. Teren oferowanej nieruchomości przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej.
Na terenie oznaczonym symbolem MR zgodnie z założeniami Planu należy zabudować teren działki maksymalnie w 20% jej powierzchni a także zlokalizować co najmniej jeden garaż lub miejsce postojowe. Wzniesiony budynek mieszkalny może mieć 2 kondygnacje nadziemne, z czego druga zrealizowana jako poddasze użytkowe.
Media jakie są dostępne to prąd i woda (do 100 m).

Okolica miejscowości Moszna jest spokojna, a sąsiedztwo nieuciążliwe. Oferowana działka na sprzedaż zlokalizowana jest pośród licznych terenów zielonych, pozwalających na odprężające spacery. Bezpośrednią infrastrukturę tworzą nowe zabudowania mieszkaniowe jednorodzinne.

Punkty rozrywkowe i usługowe zlokalizowane są w odległości około 2-3 km od nieruchomości. Niespełna 2,5 km od działki znajduje się stacja kolejowa i sklep spożywczy, Szkoła podstawowa, restauracje i inne obiekty usługowo-rozrywkowe zlokalizowane są około 4 km od działki.
Dojazd do centrum Lublina zajmuje około 15-20 minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.
Zachęcam także do zapoznania się z ofertą innych nieruchomości gruntowych dostępnych wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości na stronie www:
www.alternatywnebn.pl

Agent: Rafał Szewczyk
telefon: 532 353 530
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl