Duży grunt inwestycyjny-oczekuje na WZ-Rozkopaczew

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: w drodze
Kanalizacja: brak
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Kształt działki: nieregularny
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: w trakcie uzyskiwania
Odleglość od centrum [m]: 3000
Dojazd: ASFALTOWA

Duży grunt inwestycyjny-oczekuje na WZ-Rozkopaczew

Numer oferty: LER-GS-2300
Gmina: Ostrów Lubelski
Miejscowość: Rozkopaczew
Cena: 369 000 PLN
Cena za m²: 23,50 PLN
Powierzchnia: 15 862,00 m2

Opis

W naszej ofercie pojawiła się interesująca nieruchomość, położona w zacisznej miejscowości Rozkopaczew, w gminie Ostrów Lubelski. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy przy asfaltowej drodze gminnej.

Całkowita powierzchnia gruntu wynosi 15862 mkw, jest to doskonała inwestycja na przyszłość, bowiem obecnie trwa uzyskiwanie warunków zabudowy dla całego tego obszaru. Możliwa będzie tu zabudowa zagrodowa. Ponadto nieruchomość można podzielić na mniejsze działki. 

Oferta dotyczy całości gruntu przed ewentualnym podziałem, ale mamy również ofertę, pojedynczych działek o powierzchniach 30a, powstałych z całości obszaru. 

Nieruchomość posiada dostęp do mediów: 

  • prąd (w ulicy)
  • woda (w drodze)
  • telekomunikacja (w drodze)

Działka stanowi bardzo ustawną i funkcjonalną przestrzeń, a jej nieregularny kształt czyni ją jeszcze bardziej interesującą. To duży obszar, usytuowany w wyjątkowo pięknych okolicznościach przyrody, który mogą Państwo zaaranżować w dowolny sposób.

W odległości ok. 2,5 km znajduje się Jezior Mytycze, uchodzące za jedno z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych w regionie.  W sąsiedztwie znajdują się nieliczne zabudowania jednorodzinne, okolica obfituje w tereny zielone i lasy, umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, wycieczki rowerowe, czy spędzanie wolnego czasu nad wodą. W obrębie 3 km od nieruchomości mieszczą się m.in. przystanek autobusowy, sklep spożywczy, szkoła czy przychodnia. Dojazd do centrum miasta Łęczna zajmuje ok. 20 minut. Lublin oddalony jest od działki o ok. 30 km.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551
e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl