DZIAŁKA LEŚNA PRZY DRODZE

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 45 x 145
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: ZL

DZIAŁKA LEŚNA PRZY DRODZE

Numer oferty: LER-GS-1730
Gmina: Niemce
Miejscowość: Niemce
Cena: 169 000 PLN
Cena za m²: 27,50 PLN
Powierzchnia: 6 200,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny grunt zlokalizowany na terenach nadleśnictwa, w miejscowości Niemce, gm. Niemce. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy z dostępem do nieutwardzonej drogi wewnętrznej.
Warto zaznaczyć, iż istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej ulokowanej w drugiej linii zabudowy, po drugiej stronie wewnętrznej drogi leśnej.

Prostokątna nieruchomość o wymiarach około 45m szerokości i 145m długości, o powierzchni całkowitej 6200 mkw, to płaski, całkowicie zalesiony, niczym nieogrodzony teren. W pełni zalesiona działka, jest bardzo atrakcyjna pod kątem rekreacyjnym, a także stanowi dobrą inwestycję na przyszłość. Brak utwardzonej drogi, oraz wszelkiego rodzaju podłączonych mediów, to mimo wszystko zaleta. Stwarza to Państwu możliwość wykreowania od początku do końca własnej samotni, z dala od zgiełku i gwaru wielkiego miasta.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka została objęta planem
terenów zalesionych (symbol ZL).

Dodatkowe ustalenia planu:
1) zakazuje się lokalizowania wszelkich budynków, z wyjątkiem bezpośrednio
związanych z gospodarka leśną;
2) zakazuje się eksploatacji surowców mineralnych w wyznaczonej na rysunkach planu
strefie ochrony siedliskowej lasu.

Sąsiedztwo działki stanowią połacie lasu i pól uprawnych, tworząc kojący klimat sielskości i wyobcowania, dając poczucie jedności z naturą i wprowadza atmosferę relaksu.
Lokalizacja działki – blisko terenów Nadleśnictwa, zachęca do spacerów i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Najbliższa miejscowość – Niemce, w której znajdziecie Państwo wszystkie możliwe punkty użyteczności publicznej, oddalona jest tylko o 5 kilometrów od oferowanej Państwu nieruchomości (10 minut samochodem).

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Michał Krzysiak
telefon: 517 019 041
e-mail: michal.krzysiak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Michał Krzysiak

517 019 041

michal.krzysiak@alternatywnebn.pl