Grunt rolny na sprzedaż – Sługocin (Gm. Jastków)

Grunt rolny na sprzedaż - Sługocin (Gm. Jastków)

Numer oferty: LER-GS-779
Gmina: Jastków
Miejscowość: Sługocin
Cena: 78 000 PLN
Cena za m²: 10,00 PLN
Powierzchnia: 7 800,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę gruntu rolnego o powierzchni OK 7800 m kw., który ulokowany jest w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Oferowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Sługocin w gminie Jastków.

Działka na sprzedaż o wymiarach 35 m szerokości i 222 m długości położona jest na płaskim, nieogrodzonym i zadrzewionym terenie. W sąsiedztwie prezentowanego gruntu przede wszystkim znajdują się pola uprawne, siedliska oraz nowe domy jednorodzinne.
Nieruchomość z możliwością uzyskania domku letniskowego/rekreacyjnego, posiada dostęp do wszelkich punktów użytku publicznego, w odległości 5 km znajduje się szkoła Podstawowa, przedszkole, obiekt sakralny oraz sklep spożywczy. Dojazd do miasta Lublin zajmuje niecałe 20 minut. 

Prezentowana oferta dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości, zlokalizowana jest pomiędzy miejscowością Rowy Staw i miejscowością Niemcami. Mimo niewielkiej odległości od granic miasta Lublin, okolica jest spokojna, nieopodal działki na sprzedaż znajdą Państwo tereny zielone, które będą idealnym miejscem na odprężające spacery.

Serdecznie zapraszam na prezentację oferowanej nieruchomości, podczas której udzielę szczegółowych informacji na temat działki.
Zapraszam również do kontaktu telefonicznego.

Agent: Jakub Kowal
E-mail: jakub.kowal@alternatywnebn.pl
telefon: 508-321-466

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

 www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Jakub Kowal

508 321 466

jakub.kowal@alternatywnebn.pl