Działka rekreacyjna + drewniany domek / j. Łukcze

Zobacz galerię

Media i instalacje

Woda: jest
Kanalizacja: szambo
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 30 x 24,5 m
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: ogrodzona
MPZP: ML - mieszkalnictwo letniskowe
Dojazd: droga utwardzona

Działka rekreacyjna + drewniany domek / j. Łukcze

Numer oferty: LER-GS-1075
Gmina: Ludwin
Miejscowość: Rogóźno
Cena: 139 000 PLN
Cena za m²: 193,50 PLN
Powierzchnia: 719,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę rekreacyjną na sprzedaż wraz z drewnianym domkiem, położoną ok 650 m od jeziora Łukcze w miejscowości Rogóżno gm. Ludwin.

Działka na sprzedaż posiada wymiary 30 m szer. x 24,5 m dł. a jej całkowity areał wynosi 719 mkw. Na działce został wybudowany w 1993 r. drewniany domek letniskowy o powierzchni zabudowy 24 mkw na który składają się dwie kondygnacje – parter oraz poddasze użytkowe (ok. 48 mkw powierzchni użytkowej). Parter został wyposażony w przedpokój, łazienkę (kabina prysznicowa) z wc. kuchnię oraz salon z kominkiem. Na poddaszu znajdują się dwa oddzielne pokoje. Wszystko zachowane w bardzo dobrym stanie, w ostatnim czasie została w pełni wymieniona instalacja elektryczna. Działka jest ładnie zaadaptowana, posiada bogaty drzewostan. Korzystne usytuowanie działki wyróżnia ją na tle innych działek pod zabudowę letniskową w tej okolicy, ponieważ nie graniczy bezpośrednio z żadną inną działką zabudowaną.

Dojazd do działki stanowi 100 m droga, porządnie utwardzona w której razem z zakupioną działką, otrzymają Państwo udziały zawarte już w cenie sprzedażowej. Do działki oraz domku został doprowadzony prąd, woda oraz ekologiczne szambo. 

Dobra lokalizacja to jeden z głównych atutów prezentowanej nieruchomości. Bardzo bliski dostęp do jeziora Łukcze oraz centrum turystycznego gdzie znajdują się liczne restauracje, bary, sklepy oraz inne punkty dóbr regionalnych pozwolą Państwu mieć dostęp do wszystkiego co jest niezbędne do codziennego funkcjonowania i aktywnego wypoczynku. Natomiast w domku zaznają Państwo ciszy i spokoju, oddychając przy tym zdrowym i pachnącym powietrzem. 

Zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego a także na bezpośrednią prezentacje tej wyjątkowej działki.

OPIEKUN OFERTY:

Marcin Sprawka
telefon: 508-214-705
e-mail: marcin.sprawka@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5, 20-807 LUBLIN

www.alternatywnebn.pl

Alternatywne podejście do nieruchomości tylko i WYŁĄCZNIE z Alternatywnym Biurem Nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Marcin Sprawka

508 214 705

marcin.sprawka@alternatywnebn.pl