Atrakcyjna działka Budowlana w Osmolicach Drugich

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: częściowo ogrodzona
Warunki zabudowy: MPZP

Atrakcyjna działka Budowlana w Osmolicach Drugich

Numer oferty: LER-GS-2178
Gmina: Strzyżewice
Miejscowość: Osmolice Drugie
Cena: 210 000 PLN
Cena za m²: 121,50 PLN
Powierzchnia: 1 735,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjny grunt budowlany, zlokalizowany w miejscowości Osmolice Drugie, w gminie Strzyżewice.

Nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie usytuowana w pierwszej linii zabudowy, przy asfaltowej drodze gminnej, w pobliżu lasu osmolickiego. Powierzchnia całkowita to 1700 mkw, a szerokość frontu wynosi 38m. 

Oferowana działka to idealne miejsce do budowy wymarzonego domu. Okolica jest malownicza i cicha, a przy okazji bardzo dobrze skomunikowana dzięki bliskiej odległości od miejscowości Osmolice Pierwsze, oraz drogi dojazdowej do Lublina.

Dostępne media:

prąd
gaz 
telekomunikacja 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działka została objęta planem 
MN1 – Teren z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą wraz z urządzeniami towarzyszącymi. W zagospodarowaniu terenu obowiązuje:

1. Utrzymanie gabarytów i skali zabudowy w nawiązaniu do krajobrazu i otoczenia tej zabudowy:
1) maksymalna wysokość – jedna kondygnacja nadziemna + poddasze użytkowe w stromym dachu, o spadku powyżej 30° i symetrycznym nachyleniu połaci,
2) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenia – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu. Dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.
3) ustala się budowę jednego budynku mieszkalnego na działce z dopuszczeniem lokalizacji budynku gospodarczego.
2. Na terenach zabudowy jednorodzinnej ustala się dopuszczenie lokalizacji obiektów usług publicznych i komercyjnych, wyodrębnienie terenów zieleni publicznej, urządzeń sportu, urządzeń infrastruktury technicznej, urządzeń komunikacyjnych pod warunkiem, że stanowią one uzupełnienie lub wzbogacenie przeznaczenia podstawowego, a ich uciążliwość mieści się w granicach działki do której inwestor ma tytuł prawny.
3. Dla terenów wymagających podziału na działki budowlane dopuszcza się:
1) podział nieruchomości w przypadku zapewnienia dojazdu do drogi publicznej w formie drogi wewnętrznej lub służebności przejazdu i przechodu przez działki mające dostęp do drogi publicznej z zachowaniem przepisów Ustawy o gospodarce nieruchomościami i innych przepisów szczególnych.
2) jako rozwiązanie alternatywne scalenie i podział nieruchomości z zachowaniem przepisów Ustawy o gospodarce nieruchomościami po wykonaniu planu zagospodarowania przestrzennego w skali uszczegółowionej ustalającego zasady podziału na działki budowlane, zasady zabudowy oraz realizacji infrastruktury technicznej.
3) ustala się minimalną wielkość działki budowlanej 800 m²,
Bliskie sąsiedztwo stanowią niskie zabudowania jednorodzinne, pola uprawne i gospodarstwa rolne. Wspomniana miejscowość Osmolice Pierwsze, mieści się zaledwie 2 km od prezentowanej nieruchomości. Znajdziecie tam Państwo sklepy spożywcze, zespół szkół, obiekt sportowy, oraz szereg klimatycznych miejsc na wspólne spacery, takich jak zabytkowy młyn nad Bystrzycą, czy dworek. Miejscami na weekendową rekreację może być również stadnina koni, czy wspólne wycieczki rowerowe nad Zalew Zemborzycki.

Dojazd do granic administracyjnych Lublina, to zaledwie 9 minut.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: 
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Dominik Hałas
telefon: 504 630 370
e-mail: dominik.halas@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,

20-807 Lublin
www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Dominik Hałas

504 630 370

dominik.halas@alternatywnebn.pl