Działka idealna pod stację benzynową.

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: na działce
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 67 x 40
Kształt działki: trapez
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: MPZP

Działka idealna pod stację benzynową.

Numer oferty: LER-GS-837
Gmina: Mełgiew
Miejscowość: Jacków
Ulica: Lubelska
Cena: 275 000 PLN
Cena za m²: 110,00 PLN
Powierzchnia: 2 500,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości w swojej ofercie posiada atrakcyjną nieruchomość przeznaczoną pod działalność usługową. Działka na sprzedaż zlokalizowana jest niespełna 500 m od Portu Lotniczego w Świdniku, w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy powiatowej drodze asfaltowej.

Oferowana nieruchomość gruntowa o wymiarach 47 m szerokości na 60 m długości i całkowitej powierzchni około 25 arów zlokalizowana jest na nieogrodzonym terenie i posiada dostęp do mediów:
-prąd,
-woda,
-gaz.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Mełgiew teren działki na sprzedaż został przeznaczony pod tereny zabudowy usługowej i zagrodowej U/RM, co pozwala na lokalizację wszelkiego rodzaju obiektów komercyjnych i usługowych (o niskim stopniu uciążliwości), bazy i zaplecza, a także stacje paliw, które znajdują się w odległości około 5 km od prezentowanej nieruchomości.
Zatem oferowana działka na sprzedaż może być dla Państwa niebanalną inwestycją w dobrą, dochodową działalność gospodarczą z pewną stopą zwrotu – grunt położony jest przy ruchliwej ulicy a w okolicy nie działają inne punkty usługowe tego typu.

Lokalizacja, poza potencjałem inwestycyjnym znajduje również zalety w odległościach od kluczowych miejsc – centrum Mełgwi – miejscowości gminnej, zlokalizowana jest niespełna 4,5 km od prezentowanej nieruchomości, a do centrum Świdnika dojadą Państwo w niespełna 8 minut.
Węzeł obwodnicy miasta Lublin i trasa S12 znajdują się w odległości około 7 km od działki.

Atrakcyjne wymiary i przeznaczenie w MPZP to nie wszystkie zalety oferowanego wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości gruntu.
Więcej, szczegółowych informacji udzielę podczas kontaktu – telefonicznego i e-mail, a także podczas prezentacji nieruchomości, do której serdecznie Państwa zachęcam.

Opiekun oferty: Sebastian Szewczak
telefon: 517 611 973
e-mail: sebastian.szewczak@alternatywnebn.pl

Najwięcej atrakcyjnych nieruchomości gruntowych znajdą Państwo wyłącznie z Alternatywnym Biurem Nieruchomości!

www.alternatywnebn.pl

20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Sebastian Szewczak

517 611 973

sebastian.szewczak@alternatywnebn.pl