Działka, 4 100 m², Krężnica Jara

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: jest
Woda: jest
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 30 x 134
Kształt działki: prostokąt
Warunki zabudowy: MPZP

Działka, 4 100 m², Krężnica Jara

Numer oferty: LER-GS-844
Gmina: Niedrzwica Duża
Miejscowość: Krężnica Jara
Cena: 492 000 PLN
Cena za m²: 120,00 PLN
Powierzchnia: 4 100,00 m2

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę urzekającej działki budowlanej położonej w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z oświetlonej drogi asfaltowej. Oferowany grunt o całkowitej powierzchni 4 100 m kw, zlokalizowany jest w miejscowości Krężnica Jara.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość oznaczona została symbolem 2MN/MP (zabudowa jednorodzinna ekstensywna/zabudowa pensjonatowa). Na terenach oznaczonych jako zabudowa jednorodzinna ekstensywna oraz zabudowa pensjonatowa ustala się następujące wymagania:
dopuszcza się lokalizację zamiennie zabudowy letniskowej na warunkach określonych dla terenów oznaczonych symbolem ML,
dopuszcza się lokalizację nieuciążliwych usług np. handlu (z wyjątkiem hurtowego), gastronomii, usług bytowych, ochrony zdrowia – wbudowanych w budynek mieszkalny lub w obiektach wolnostojących (jako wymiana zabudowy gospodarczej),
możliwość lokalizacji na działce jednego budynku gospodarczego, w tym garażu.

Działka na sprzedaż dostępna wyłącznie w Alternatywnym Biurze Nieruchomości usytuowana jest w malowniczej okolicy, w której dużą część zajmują tereny zielone.
Dodatkowym atutem prezentowanego gruntu jest bliska odległość lasu, w którym znajduję się ścieżka prowadząca do miejscowości Niedrzwica Duża, gminy prezentowanej działki.

W sąsiedztwie położonej nieruchomości przodują zabudowania jednorodzinne oraz siedliska. Nieuciążliwe sąsiedztwo, gwarantujące spokój, ciszę pozwoli na stworzenie własnego azylu z dala od miejskiego zgiełku.

Nieruchomość o wymiarach 30 m szerokości na 134 m długości, posiada dostęp do mediów takich jak : woda, prąd, gaz.

W odległości do 2.5 km znajdziecie Państwo: szkołę podstawową, przedszkole, trzy sklepy spożywcze, pizzerie, obiekt sakralny, stację paliw a także studio fryzierskie. Dojazd do centrum miasta w okolice Zamku Lubelskiego potrwa jedynie 25 minut.

Szczegółowych informacji udzielę Państwu podczas prezentacji bądź kontaktu telefonicznego, do którego serdecznie zapraszam. Zachęcam również do zapoznania się z innymi interesującymi działkami na sprzedaż dostępnymi na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun Oferty: Sebastian Szewczak
telefon: 517-611-973
e-mail: sebastian.szewczak@alternatywnebn.pl

Atrakcyjne nieruchomości gruntowe, znajdą Państwo wyłącznie poprzez
Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Sebastian Szewczak

517 611 973

sebastian.szewczak@alternatywnebn.pl