Mały, tani i świetny grunt- Osmolice Pierwsze

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: powyżej 100m
Woda: do 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] około 28m x 30m
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR
Odleglość od centrum [m]: 4000
Dojazd: ASFALTOWA

Mały, tani i świetny grunt- Osmolice Pierwsze

Numer oferty: LER-GS-2228
Gmina: Strzyżewice
Miejscowość: Osmolice Pierwsze
Cena: 140 000 PLN
Cena za m²: 140,00 PLN
Powierzchnia: 1 000,00 m2

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować nietuzinkowy grunt budowlany położony w miejscowości Osmolice Pierwsze, w gminie Strzyżewice. Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy, z dojazdem poprzez planowaną drogę ze służebnością przejazdu i przechodu (zaznaczona na zdjęciach oraz odliczona z szerokości frontu). Teren działki stanowi bardzo ustawną i funkcjonalną przestrzeń z dużym potencjałem aranżacyjnym, szczególnie dla tych z Państwa, którzy poszukują niedużego gruntu na “obrzeżach” Lublina.

Nieruchomość o całkowitej powierzchni 1000 mkw, ma kształt prostokąta o projektowych wymiarach 28m x 30m. Oferowana nieruchomość powstanie w wyniku podziału, jej powierzchnia oraz wymiary wynikają ze wstępnych ustaleń i mogą ulec zmianie. Istnieje możliwość zakupu całości lub dokupienia sąsiednich działek, które mogą Państwo zobaczyć w innych ofertach dostępnych w naszej Bazie Nieruchomości.

Media dostępne na działce:

  • woda (na sąsiedniej działce)
  • prąd (na sąsiedniej działce)
  • gaz (powyżej 100 m)

Miejscowy Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje na tym terenie możliwość zabudowy zagrodowej (symbol MR) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej i letniskowej oraz realizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki. Dodatkowe ustalenia planu:

1. Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego układu przestrzennego wsi i nawiązanie formą projektowanej zabudowy do istniejącej tradycyjnej poprzez:

a) w skali zabudowy – max jedna kondygnacja nadziemna z poddaszem użytkowym w  stromym dachu,
b) w formie i proporcji bryły budynków w nawiązaniu do tradycji lokalnych,
c) sytuowanie budynków w ujednoliconej linii od krawędzi dróg publicznych, budynki mieszkalne od strony drogi budynki gospodarcze w głębi działki.
d) pokrycie budynków mieszkalnych dachami spadzistymi o symetrycznym nachyleniu połaci ze spadkiem powyżej 30° z wyjątkiem gdy warunek ten uniemożliwiłby zabudowę działki, a dla budynków gospodarczych ustala się dachy o połaciach nachylonych pod kątem do 45°,
e) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenia – poziom podłogi parteru max 1 m. od poziomu terenu. Dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.

2. Na terenach określonych jako zabudowa zagrodowa ustala się:
 

a) adaptację, przebudowę i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk,
b) lokalizację nowych siedlisk rolniczych,
c) lokalizację zabudowy jednorodzinnej i letniskowej na działkach minimum 1000 m2 jako uzupełnienie niezabudowanych enklaw lub wydzielonych z siedliska rolnego pod warunkiem dostępności do drogi publicznej,
d) lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji (w tym stacji paliw) pod warunkiem, że nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem,
e) zwarte obszary usług, zabudowy jednorodzinnej i letniskowej nie mogą przekraczać pow. 0,5 ha dla klasy gruntów I – III oraz 1,0 ha dla klasy gruntów IV – VI,
f) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.

Działka położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy, gdzie przeważa zabudowa zagrodowa oraz rozległe tereny zielone. Szkoła podstawowa, sklep spożywczy oraz inne punkty usługowe oddalone są od nieruchomości o ok. 4 km.  W okolicy znajduję się również przystanek mpk oraz BUS. Umiejscowienie działki spełnia również kryteria tych z Państwa, którzy poszukują w pobliżu miejsc na spacery np. Las, Most na Bystrzycy lub rozrywki np. kajaki. Dojazd do centrum Lublina zajmuje ok. 20 minut, co stanowi zaledwie 18km. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551
e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl