Wyjątkowa działka pod wyjątkową posiadłość

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 115 x 240
Kształt działki: nieregularny
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR
Odleglość od komunikacji [m]: 2000
Odleglość od centrum [m]: 20000
Dojazd: asfalt

Wyjątkowa działka pod wyjątkową posiadłość

Numer oferty: LER-GS-544
Gmina: Jastków
Miejscowość: Moszna
Cena: 248 000 PLN
Cena za m²: 14,00 PLN
Powierzchnia: 18 248,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie niebanalną działkę budowlaną z terenem łąk dającą rozległe możliwości inwestycyjne, położoną w zacisznym, spokojnym zakątku miejscowości Moszna w gminie Jastków.
 
Działka na sprzedaż o nieregularnym kształcie i łącznej powierzchni 1,824 ha, nr.383/9,  na którą składa się część budowlana o powierzchni ok. 58 ar i część terenów łąkowych, zlokalizowana jest w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej i posiada dostęp do mediów takich jak:
– woda;
– prąd; na terenie działki.
 
Ponadto, nieruchomość gruntowa przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z możliwością lokalizowania nieuciążliwych usług położona jest na zróżnicowanym terenie co daje niewątpliwe uroki krajobrazowe. Jedna strona działki niemal graniczy z doliną rzeki Ciemięga stwarzając niewątpliwą zaletę z racji możliwości zlokalizowania stawu, lub innego zbiornika wodnego poprawiającego walory krajobrazowe działki na sprzedaż.
 
Oferowana nieruchomość gruntowa dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości zlokalizowana jest niespełna 20 minut drogi od Centrum miasta Lublin.
Najbliższe sąsiedztwo stanowią nowe zabudowania jednorodzinne i malownicze tereny zielone. W odległości około 2,5 – 3 km znajduje się sklep spożywczy, szkoła podstawowa, Kościół i wiele innych obiektów potrzebnych do codziennego funkcjonowania.
Niedaleko także jest dostęp do kolei regionalnej, gwarantującej szybką komunikację z miastem.
 
Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu udzielenia dodatkowych informacji, ponadto zachęcam do zapoznania się z ofertami innych nieruchomości gruntowych dostępnych wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości widniejących na stronie:
www.alternatywnebn.pl
 
 
Agent: Rafał Szewczyk
telefon: 532 353 530
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl
 
Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl