Działka z domem do remontu ul. Piasecka 1750m2

Media i instalacje

Gaz: powyżej 100m
Woda: powyżej 100m
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 29m x 99m
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: częściowo ogrodzona
MPZP: P43MR
Odleglość od komunikacji [m]: 1000
Dojazd: ASFALTOWA

Działka z domem do remontu ul. Piasecka 1750m2

Numer oferty: LER-GS-2778
Gmina: Melgiew
Miejscowość: Krępiec
Ulica: Piasecka
Cena: 389 000 PLN
Cena za m²: 141,50 PLN
Powierzchnia: 2 750,00 m2

Opis

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki na sprzedaż położonej w miejscowości Krępiec gm. Mełgiew przy ul. Piaseckiej. Nieruchomość powstanie w wyniku scalenia i podziału geodezyjnego.

Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. W cenie ma również zapewniony udział w wewnętrznej drodze dojazdowej. Całkowita powierzchnia działki wynosi około 2750 mkw. Obecnie na działce znajduje się dom, który w trakcie podziału zostanie rozebrany, a także budynek gospodarczy o powierzchni 92 mkw, który pozostanie do aranżacji we własnym zakresie. 

Na działce znajdują się liczne nasadzenia drzew oraz kwiatów ozdobnych. Znacznie skraca to czas poświęcony na zaaranżowanie ogrodu. Teren jest lekko falisty, co stwarza różnorodne możliwości aranżacyjne. Dla tych z Państwa, którzy pragną mniejszej przestrzeni istnieje możliwość zakupu działek położonych z tyłu.

Nieruchomość mieści się w spokojnej okolicy, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pola oraz nieliczne zabudowania jednorodzinne. W pobliżu znajduje się wjazd na drogę S12 i S17, które gwarantują sprawną komunikację w regionie. Dojazd do dzielnicy Felin w Lublinie zajmie niespełna 6 minut. Natomiast do Piask dotrą Państwo w zaledwie 10 minut.

Dostępne media:

  • gaz (powyżej 100 m)
  • woda (powyżej 100 m)
  • prąd (na działce)


W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została przeznaczona pod tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej oraz w dalszej części pod tereny rolne bez prawa do zabudowy
. Dodatkowe ustalenia planu:

1. Tereny wyznaczone pod zabudowę zagrodową i jednorodzinną mogą być wywłaszczane i dzielone na działki w trybie ustawy o terenach budowlanych na obszarach wsi. Wielkość działki zabudowy jednorodzinnej w planie przyjęto do 800 m2 na terenach nieuzbrojonych i do 400 m2 po uzbrojeniu terenu w wod-kan. 
2. Dla zabudowy jednorodzinnej ustala się max. wielkość działki od 600 m2. 
3. Dla terenu obowiązuje linia zabudowy min. 100 m od jezdni drogi Lublin-Piaski. 
4. Na terenach upraw polowych obowiązuje zakaz lokalizacji nowych siedlisk. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551
e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl