Atrakcyjne działki budowlane Osmolice Drugie

Media i instalacje

Gaz: na działce
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 29.5x40
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: MR

Atrakcyjne działki budowlane Osmolice Drugie

Numer oferty: LER-GS-2830
Gmina: Strzyżewice
Miejscowość: Osmolice Drugie
Cena: 154 000 PLN
Cena za m²: 137,50 PLN
Powierzchnia: 1 121,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu trzy bardzo atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i dobrze skomunikowanej miejscowości Osmolice Drugie w gminie Strzyżewice, skąd dojazd do Lublina zajmuje jedynie około 20 minut.

Powierzchnia każdej z prezentowanych nieruchomości wynosi 1121 mkw, a szerokość frontu to 30 m. Działki mieszczą się w pierwszej, drugiej i trzeciej linii zabudowy, od drogi powiatowej. Dojazd do nich zapewnia wydzielona droga wewnętrzna.

Działki położone są na płaskim terenie. Od zachodu otoczone lasem, od północy terenami zielonymi oraz polami, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. To doskonale miejsce do budowy domu marzeń. Okolica jest spokojna, sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne i gospodarcze. 

W odległości zaledwie 150 m, rozpoczyna się trakt leśny w słynnym Lesie Osmolickim, co  sprzyja rodzinnym wyprawom oraz uprawianiu wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.  Pięć minut drogi od działki znajduje się miasteczko Osmolice Pierwsze, gdzie znajdziecie Państwo Pałac w Osmolicach, oraz zabytkowy młyn – to wszystko w otoczeniu urokliwych zakoli rzeki Bystrzycy.

Dzięki bliskiemu położeniu miejscowości Niedrzwica Duża, oraz drogi krajowej numer 19 (Via Carpatia), nieruchomość jest atrakcyjna pod względem komunikacyjnym
Bardzo szybki dojazd do każdej części Lublina zarówno przez Via Carpatię, jak i od strony zalewu przez ulicę Zemborzycką, bądź Janowską. Dobre ulokowanie działek wiąże się z dostępnością punktów użytkowych, tak też jest w tym przypadku – w Niedrzwicy Dużej (6 minut jazdy samochodem) znaleźć Państwo możecie sklepy spożywcze, kościół, bankomat, szkołę podstawową, supermarkety, restauracje, myjnie samochodową i wiele innych.

Dostępność mediów:
woda (na działce)
prąd (w ulicy)
gaz (na działce)

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomości zostały oznaczone jako teren zabudowy zagrodowej (MR), o ustaleniach:

Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego układu przestrzennego wsi i nawiązanie formą projektowanej zabudowy do istniejącej tradycyjnej poprzez:
kontynuację jednorzędowej zabudowy pasmowej,
w skali zabudowy – max. jedna kondygnacja nadziemna z poddaszem użytkowym w stromym dachu,
w formie i proporcji bryły budynków w nawiązaniu do tradycji lokalnych,
sytuowanie budynków w ujednoliconej linii od krawędzi dróg publicznych, budynki mieszkalne od strony drogi budynki gospodarcze w głębi działki.
pokrycie budynków dachami spadzistymi o symetrycznym nachyleniu połaci ze spadkiem powyżej 30° z wyjątkiem gdy warunek ten uniemożliwiłby zabudowę działki,
zwartość układu zabudowy:
optymalna szerokość frontu działki zagrodowej ok. 30 m,
wielkość działki zagrodowej 0,20 – 0,30 ha, dopuszcza się działki o większej powierzchni,
wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenia – poziom podłogi parteru max. 1 m. od poziomu terenu. Dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.
Na terenach określonych jako zabudowa zagrodowa ustala się:
adaptację, przebudowę i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk,
lokalizację nowych siedlisk rolniczych,
lokalizację zabudowy jednorodzinnej i letniskowej na działkach minimum 1000 m² jako uzupełnienie niezabudowanych enklaw lub wydzielonych z siedliska rolnego pod warunkiem dostępności do drogi publicznej,
lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji (w tym stacji paliw) pod warunkiem, że nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem,
zwarte obszary usług, zabudowy jednorodzinnej i letniskowej nie mogą przekraczać pow. 0,5 ha dla klasy gruntów I – III oraz 1,0 ha dla klasy gruntów IV – VI,
wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.

Serdecznie zapraszam na prezentację oferowanego gruntu a także do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę szczegółowych informacji. Inne równie interesujące oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Dominik Kaźmierak
telefon: 885 100 047
e-mail: dominik.kazmierak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin
ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Dominik Kaźmierak

885 100 047

dominik.kazmierak@alternatywnebn.pl