Piękne działki w otulinie lasów – Borki

Media i instalacje

Woda: do 100m
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 26m x 39m
Kształt działki: prostokąt
Warunki zabudowy: możliwość uzyskania
Dojazd: asfalt

Piękne działki w otulinie lasów - Borki

Numer oferty: LER-GS-2833
Gmina: Borki
Miejscowość: Borki
Cena: 67 000 PLN
Cena za m²: 64,00 PLN
Powierzchnia: 1 048,00 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą kompleksu pięknych działek budowlanych w urokliwej miejscowości Borki , gm. Borki. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca do budowy swojego wymarzonego domu w otoczeniu natury.

  • Działka o powierzchni 1037 mkw – druga linia zabudowy. CENA: 67 000,00 PLN
  • Działka o powierzchni 1043 mkw – trzecia linia zabudowy. CENA: 67 000,00 PLN
  • Działka o powierzchni 1048 mkw – czwarta linia zabudowy. CENA: 67 000,00 PLN

Prezentowane nieruchomości mają wydane warunki zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne zbiorowe wraz z uzbrojeniem terenu, więc należy będzie wystąpić o indywidualne warunki zabudowy, co pozwoli rozpocząć realizację swoich planów budowlanych. Działki posiadają dostęp do drogi dojazdowej. Szczegółowa dokumentacja do wglądu w siedzibie biura, po wcześniejszym kontakcie z opiekunem oferty.

Działki znajdują się w pobliżu lasu oraz rozległych pól uprawnych, co gwarantuje bliskość natury i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zakup nieruchomości w tym wyjątkowym miejscu, to niepowtarzalna okazja do życia w spokojnej i zielonej okolicy, z dostępem do wszystkich potrzebnych udogodnień.

Dostępność mediów:

  • prąd (w drodze),
  • woda (w drodze).

W odległości zaledwie 3 km od kompleksu znajduje się centrum miejscowości, gdzie dostępne są liczne punkty handlowo-usługowe oraz użyteczności publicznej, takie jak urząd gminy, sklepy spożywcze, warsztat samochodowy i wiele innych. W okolicy znajduje się również zabytkowy Pałac Jaźwińskich, który obecnie jest w trakcie rewitalizacji,  a który mieści się w obszernym parku z pięknym starodrzewem. Tuż obok przepływa rzeka Bystrzyca, na której znajduje się zabytkowy młyn wodny.

Miejscowość Borki znajduje się ok. 14 km od Radzynia Podlaskiego oraz Kocka. Swobodny dojazd od wspomnianych miast zapewnia droga krajowa nr 19, oddalona 2 km od oferowanych nieruchomości.
Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl
 
Opiekun oferty Anita Górkiewicz
telefon: 696 617 940
e-mail: anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin
 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Anita Górkiewicz

696 617 940

anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl