Działka budowlana Abramowice Prywatne gm. Głusk

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: jest
Kanalizacja: brak
Prąd: jest

Dodatkowe informacje

Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: RM

Działka budowlana Abramowice Prywatne gm. Głusk

Numer oferty: LER-GS-2842
Gmina: Głusk
Miejscowość: Abramowice Prywatne
Cena: 425 000 PLN
Cena za m²: 253,50 PLN
Powierzchnia: 1 677,00 m2

Opis

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną ulokowaną w miejscowości Abramowice Prywatne, w gminie Głusk.

 

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 1677 mkw położona jest pośród terenów zielonych, w sąsiedztwie nielicznych zabudowań jednorodzinnych. Najbliższe otoczenie stanowią pola uprawne  –  okolica jest cicha i spokojna. W cenę działki wliczony jest udział w wewnętrznej drodze dojazdowej.

 

Prezentowany grunt jest bardzo atrakcyjny pod względem komunikacyjnym – w odległości zaledwie 2,5 km znajduje się wjazd na drogę ekspresową S17 / trasę europejską E373. Dojazd do granic administracyjnych Lublina (ul. Józefa Franczaka – Lalka) zajmuje zaledwie 3 minuty.

 

Dostępne media:

 

  • woda

  • prąd

 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość oznaczono jako tereny zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej (symbol DAPII2 RM).

 

Dodatkowe ustalenia planu:

 

Dopuszcza się: 

 

– doinwestowanie poszczególnych istniejących działek zagrodowych o brakujące elementy zagospodarowania (garaże, budynki gospodarcze), 

–  realizację na działkach nieuciążliwych obiektów usługowych na terenach o klasie bonitacyjnej gruntu poniżej III (niewymagających zgody na wyłączenie z produkcji rolnej). Warunki dla obiektów usługowych jak dla zabudowy mieszkaniowej. 

– przekształcanie siedlisk rolniczych na zabudowę letniskową 

 

Wyklucza się: 

 

 – lokalizację na terenie zabudowy zagrodowej ferm hodowlanych zaliczanych do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, 

– lokalizację funkcji kolidujących z podstawową funkcją obszaru oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granice własnej posesji. Nie dotyczy inwestycji celu publicznego z zakresu łączności publicznej. 

 

Szczegółowych informacji chętnie udzielę Państwu podczas prezentacji bądź rozmowy telefonicznej. Zachęcam również do zapoznania się z innymi ofertami działek budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

 

Osoba do kontaktu:

Mateusz Pępiak

telefon: 661 223 595

e-mail: mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20-807 Lublin

ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Pępiak

661 223 595

mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl