Inwestycyjna działka nad Zalewem Zemborzyckim

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: brak
Kanalizacja: miejska
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 15,65x48
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: brak

Inwestycyjna działka nad Zalewem Zemborzyckim

Numer oferty: LER-GS-2889
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Cena: 159 000 PLN
Cena za m²: 212,50 PLN
Powierzchnia: 749,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność oferować Państwu działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w Lublinie, na ul. Pszczelej.

Prezentowana działka to prostokąt usytuowany na płaskim terenie o powierzchni 749 m2 i szerokości frontu ok 16m. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego jest aktualnie w uchwaleniu przez Miasto Lublin. Działka ulokowana jest w pierwszej linii zabudowy od asfaltowej drogi miejskiej co zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność. Oferowany grunt to gratka dla wszystkich z Państwa, którzy zastanawiają się nad inwestycją kapitału w nieruchomościach gruntowych.

Dostępne media:

– kanalizacja
– prąd

Najbliższe otoczenie stanowią zabudowania jednorodzinne i malownicze pola uprawne. W sąsiedztwie znajduje się malowniczy Zalew Zemborzycki, idealny do spacerów, biegania, jazdy na rowerze oraz wypoczynku nad wodą. Dodatkowo, w okolicy rozciągają się liczne lasy i tereny zielone, co sprzyja rekreacji, relaksowi oraz zdrowemu trybowi życia.

Dodatkowo bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że podróżowanie zarówno w obrębie Lublina, jak i do okolicznych miejscowości jest niezwykle wygodne i szybkie.

Zaledwie 7 minut piechotą zajmie Państwu droga do głównej drogi, przy której znajdują się punkty użyteczności takie jak: sklep spożywczy, szkoła podstawowa, kościół, restauracje i wiele innych. Stacja kolejowa oddalona jest o 950m (13 minut piechotą).

Dojazd do centrum Lublina zajmuje zaledwie 20 minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości, podczas których udzielę szczegółowych informacji. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami naszego Biura, dostępnymi na stronie:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Anna Lis
tel.: 531 275 846
e-mail: anna.lis@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5
20-807 Lublin

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Anna Lis

531 275 846

anna.lis@alternatywnebn.pl