Atrakcyjna działka Żabia Wola / MPK / Kanalizacja

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: w drodze dojazdowej
Woda: w drodze
Kanalizacja: miejska
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 33 m x 43 m
Kształt działki: prostokąt
MPZP: dopuszczenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Odleglość od komunikacji [m]: 500
Odleglość od centrum [m]: 2000
Dojazd: asfalt

Atrakcyjna działka Żabia Wola / MPK / Kanalizacja

Numer oferty: LER-GS-1050
Gmina: Głusk
Miejscowość: Żabia Wola
Cena: 158 290 PLN
Cena za m²: 110,00 PLN
Powierzchnia: 1 439,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowaną w miejscowości Żabia Wola (gmina Głusk) na pograniczu z miejscowością Dominów.

Działka na sprzedaż w kształcie prostokąta o całkowitej powierzchni 1 439 mkw i wymiarach 33 m szerokości na 43,5 m długości, usytuowana w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej co jest bardzo dużym plusem, ponieważ w sezonie zimowym nie będą musieli się Państwo martwić o odśnieżanie drogi dojazdowej. Korzystne położenie względem stron Świata umożliwia zrobienie wjazdu na posesję od strony północnej, natomiast część ogrodowa będzie odpowiednio nasłoneczniona od południowego zachodu. 

Doskonała lokalizacja to jeden z atutów prezentowanej nieruchomości. Działka znajduje się w pobliżu przystanku autobusowego – miejskiej komunikacji MPK (linia nr 3). odległość od granic administracyjnych Lublina (od strony ul. Głuskiej) to zaledwie 2,5 KM, natomiast w okolice rynku w Dominowie, gdzie znajdują się Urząd Gminy Głusk, sklepy, przedszkole, szkoła językowa, stadnina koni, orlik oraz inne punkty usługowe dojedziemy w niecałe 2 minuty (1,8 KM).

Wszystkie media przebiegają przy drodze dojazdowej: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja co jest bardzo rzadko spotykane przy działkach w obszarze pozamiejskim. 

Prezentowany grunt znajduje się na terenie na którym został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla którego wyznacza się:
TERENY ZABUDOWY ZAGRODOWEJ – RM
1. Podstawowe przeznaczenie terenu – zabudowa zagrodowa z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych (bez gwarancji planistycznej standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej).
Dopuszcza się:
– doinwestowanie poszczególnych istniejących działek zagrodowych o brakujące elementy zagospodarowania (garaże, budynki gospodarcze)
– lokalizację na terenie działek zagrodowych usług bytowych dla obsługi mieszkańców o uciążliwości mieszczącej się w granicach posesji,
– przekształcanie siedlisk rolniczych na zabudowę letniskową
Wyklucza się:
– lokalizację na terenie zabudowy zagrodowej ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska
– lokalizację funkcji kolidujących z podstawową funkcją obszaru oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granice własnej posesji.
2. Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:
– ustala się minimalną wielkość działki zagrodowej na 1500 m2 +- 15%
– forma zabudowy wolnostojąca o wysokości do III kondygnacji, przy czym III kondygnacja może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu
– pokrycie obiektów budowlanych dachami o symetrycznym nachyleniu połaci na „korpusie” głównym obiektów (nie dotyczy to tymczasowych obiektów budowlanych)
– poziom podłogi parteru nie może być posadowiony wyżej niż 1,0 m od poziomu terenu przy wejściu
– wielkość powierzchni zabudowy do 40% powierzchni działki 1
– minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej na działce 30%
– powyższe zasady powinny być również stosowane przy adaptacji, modernizacji i przebudowie istniejących budynków mieszkalnych i gospodarczych, a także przy projektowaniu obiektów usługowych. 

Jeżeli jesteś osobą która szuka działki w doskonałej lokalizacji z dostępem do komunikacji miejskiej oraz pełnym kompleksem mediów to ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego a także na bezpośrednią prezentacje tej wyjątkowej działki.

OPIEKUN OFERTY:

 

Marcin Sprawka
telefon: 508-214-705
e-mail: marcin.sprawka@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości 
ul. Czeremchowa 5, 20-807 LUBLIN

www.alternatywnebn.pl

Alternatywne podejście do nieruchomości tylko i WYŁĄCZNIE z Alternatywnym Biurem Nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Marcin Sprawka

508 214 705

marcin.sprawka@alternatywnebn.pl