Nieruchomość z potencjałem, Radawiec Duży 5000m2

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: na działce
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 101m x 58m
Kształt działki: nieregularny
Ogrodzenie: brak
Warunki zabudowy: Możliwość uzyskania
Dojazd: asfalt

Nieruchomość z potencjałem, Radawiec Duży 5000m2

Numer oferty: LER-GS-2349
Gmina: Konopnica
Miejscowość: Radawiec Duży
Cena: 550 000 PLN
Cena za m²: 110,00 PLN
Powierzchnia: 5 000,00 m2

Opis

W naszej ofercie znajduje się ciekawa nieruchomość budowlana, położona w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i urokliwej miejscowości Radawiec Duży, w gminie Konopnica.

Działka o całkowitej powierzchni 5000 mkw oraz szerokości frontu wynoszącej 101 m, pozostaje zagospodarowana. Posadowiony jest na niej murowany dom oraz dwa budynki gospodarcze. Zabudowania są w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia.
Ponadto działka jest częściowo zadrzewiona, a jej położenie i  kształt, stwarzają duże możliwości aranżacyjne.

Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy, dla oferowanej nieruchomości. W odległości trzech szerokości frontu działki znajdują się liczne zabudowania jednorodzinne, zabudowa zagrodowa oraz punkty usługowe (sklepy).

Działka położona jest w cichej i przyjaznej okolicy. Najbliższe sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne. Krajobraz miejscowości obfituje w rozległe tereny zielone, lasy i pola uprawne, gdzie będą mogli Państwo odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Media dostępne na działce:
-prąd
-woda
-gaz

W niedalekiej odległości od działki znajdą Państwo wiele punktów niezbędnych w codziennego funkcjonowania takie jak: sklepy spożywcze, szkołę podstawową, przedszkola, boisko wielofunkcyjne, obiekt sakralny i inne.
Dużym atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja. Dojazd do Lublina zajmuje zaledwie ok. 7 minut, a wjazd na obwodnicę oddalony jest o 4 km.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację działki oraz do kontaktu telefonicznego. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami Biura dostępnych na stronie internetowej: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Michał Pietrzak
Tel.: 723 964 932
e-mail: michal.pietrzak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin
ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Michał Pietrzak

723 964 932

michal.pietrzak@alternatywnebn.pl