Duża, tania działka siedliskowa w Piaskach

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: na działce
Kanalizacja: brak
Prąd: na działce

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 66,6
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: 46RP1
Odleglość od komunikacji [m]: 3600
Odleglość od centrum [m]: 3400
Dojazd: asfalt

Duża, tania działka siedliskowa w Piaskach

Numer oferty: LER-GS-2328
Gmina: Piaski (gw)
Miejscowość: Kębłów
Cena: 130 000 PLN
Cena za m²: 43,50 PLN
Powierzchnia: 3 000,00 m2

Opis

Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość budowlaną, mieszczącą się w cichej i malowniczej miejscowości Kębłów w gminie Piaski.

Oferowany grunt o powierzchni całkowitej 3 000 m2, oraz szerokości frontu 45 m i długości 66,6 m, który powstanie w wyniku podziału – to teren ulokowany w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej. 
Nieruchomość nie jest zabudowana żadnymi budynkami, ani nie jest zadrzewiona, a dzięki prawie do zabudowy na warunkach zabudowy siedliskowej – możecie Państwo stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń całkowicie od zera.

Dostępne media:
– prąd
– woda
– telefon

Dopuszcza się lokalizację: 
1) nowej zabudowy i rozbudowy starej w istniejących siedliskach z uwzględnieniem warunków realizacji jak dla zabudowy zagrodowej M4:
Utrzymanie tradycyjnego charakter,' zabudowy i układu przestrzennego wsi:
   a) przez kontynuację jednorzędowej zabudowy pasmowej,
   b) maksymalna wysokość — parter z poddaszem użytkowym,
   c) w formie i proporcji bryły budynków w nawiązaniu do tradycji lokalnych,
   d) sytuowaniu budynków w ujednoliconej linii od krawędzi dróg publicznych oraz w ujednoliconym układzie szczytowym lub kalenicowym, z wyłączeniem przypadków gdy warunek kalenicowego usytuowania uniemożliwiłby zabudowę działki,
   e) pokryciu budynków dachami spadzistymi o symetrycznym nachyleniu połaci powyżej 30°, z wyjątkiem, gdy ten warunek uniemożliwiłby zabudowę działki,
   f) zwartości układu zabudowy:
3. dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki,
4. wprowadza się obowiązek przekształcenia charakteru bryły budynku oraz nasadzenia zieleni podnoszącej walory estetyczne, w trakcie modernizacji i zmiany funkcji obiektów,
2) nowy siedlisk w enklawach istniejących zabudowy zagrodowej lub jej bezpośrednim sąsiedztwie (tj. w odległości nie większej niż 50m od istniejącej zabudowy lub od wyznaczonych terenów budowlanych -M4  warunkami bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, określonymi dla terenów zabudowy zagrodowej (M4)
3) ferm hodowlanych, gospodarstw ogrodniczych i innych zaliczanych do działów specjalnych rolnictwa, pod warunkiem, że nie będą kolidowały z zabudową, dopuszcza się sytuowanie jednego domu mieszkalnego na gospodarstwie, 
4) możliwość zalesienia na zasadach zgodnych z przepisami.

Okolicę stanowią nieliczne, niskie zabudowania jednorodzinne, pola uprawne i tereny zielone. Dzięki oddaleniu od większych miejscowości i ruchliwych dróg – będziecie mogli Państwo cieszyć się ciszą i spokojem.
Mimo wrażenia odizolowania – nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Lublin poprzez drogę ekspresową nr S12, której węzeł znajduje się 1,5 km od oferowanej działki.

Dojazd do centrum miasta Piaski zajmie Państwu zaledwie 5 minut – znaleźć tam można szeroki wachlarz punktów dostępności publicznej, gastronomicznych, administracyjne – oświaty, czy obiektów sportowych. 
Nie zabraknie również atrakcji dla entuzjastów historii – niedaleko centrum znajduje się odrestaurowany zbór kalwiński w otoczeniu okolicznych, malowniczych stawów.

Dojazd do granic administracyjnych Lublina to około 15 minut.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty Michał Krzysiak
telefon: 517 019 041
e-mail: michal.krzysiak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Michał Krzysiak

517 019 041

michal.krzysiak@alternatywnebn.pl