Nowoczesny lokal mieszkalno-usługowy w pobliżu Lublina

Media i instalacje

Woda: ciepła - miejska
Ogrzewanie: C.O. GAZOWE

Nowoczesny lokal mieszkalno-usługowy w pobliżu Lublina

Numer oferty: LER-LS-2569
Gmina: Wólka
Miejscowość: Wólka
Cena: 547 000 PLN
Cena za m²: 6 838,00 PLN
Powierzchnia: 80,00 m2

Opis


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję  – nowoczesny lokal mieszkalno-usługowy zlokalizowany w miejscowości Wólka, tuż obok ul. Turystycznej, przy wyjeździe z Lublina.

Przemyślany projekt umożliwia dostosowanie nieruchomości do różnorodnych celów. Miejsce to będzie idealnie nadawało się zarówno na działalność usługową, jak i komfortowe mieszkanie. Budynek jest w trakcie budowy, na działce zostały już wylane fundamenty, co daje doskonałą bazę dla dalszych prac budowlanych. Dzięki temu, że prace budowlane dopiero się rozpoczęły, będą mogli Państwo dopasować powstającą przestrzeń do własnych potrzeb,.

Lokal będzie składać się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni 156 mkw.

 Parter zaprojektowano z myślą o funkcji usługowej, idealnej dla przedsiębiorstwa lub punktu handlowego, z dużymi witrynami zapewniającymi dobrą ekspozycję o powierzchni 80mkw.

Pierwsze piętro będzie można przekształcić w przestronne mieszkanie lub kontynuować jako powierzchnię usługową o powierzchni 76mkw. 

Budynek zostanie oddany do użytku przyszłych właścicieli, w stanie deweloperskim. Planowany termin ukończenia prac – IV kwartał 2023 roku.

Media: gaz, prąd woda

Nieruchomość położona jest w spokojnej i urokliwej okolicy, co stanowi idealne połączenie pomiędzy cichym otoczeniem a bliskością miasta. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z Lublinem, mieszkańcy będą mogli cieszyć się kameralnym charakterem miejscowości, ale nie rezygnując z dostępu do infrastruktury miejskiej.

Lokalizacja ta gwarantuje doskonałe perspektywy inwestycyjne oraz komfortowe warunki dla przyszłych mieszkańców lub przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszam na prezentację, oraz do kontaktu telefonicznego, podczas których chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Opiekun oferty: Mateusz Chwiejczak

tel.: 663 622 006

e-mail: mateusz.chwiejczak@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,

20-807 Lublin

www.alternatywnebn.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Chwiejczak

663 622 006

mateusz.chwiejczak@alternatywnebn.pl