Mieszkanie, 74,50 m², Lublin

Zobacz galerię

Media i instalacje

Gaz: jest
Woda: ciepła - miejska
Ogrzewanie: C.O. miejskie

Mieszkanie, 74,50 m², Lublin

Numer oferty: LER-MS-791
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Ulica: al. Racławickie
Cena: 499 000 PLN
Cena za m²: 6 698,00 PLN
Powierzchnia: 74,50 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości w swojej ofercie posiada atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta Lublin przy ulicy alei Racławickich tuż przy rondzie Krwiodawców. Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest odległość do przystanku Komunikacji Miejskiej MPK – 24 m.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 1998 roku z materiałów takich jak pustak ceramiczny. Okna wykonane z PCV,   miejskie centralne ogrzewanie oraz woda miejska, ułatwią Państwu codzienne funkcjonowanie. 

Oferowane mieszkanie o całkowitej powierzchni 74,5 m kw składa się z następujących pomieszczeń: przedpokój, trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz WC. Dodatkowym plusem jest wykonanie wnętrza nieruchomości z wysokiej jakości materiałów – panele, terakota. Mieszkanie oferowane wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości jest dwustronne co oznacza dostęp światła  zarówno od strony zachodniej jak i wschodniej po której znajduje się balkon 6 m kw, ponadto jest gotowe do zamieszkania i częściowo umeblowane.

W niedalekiej odległości (do 500 m) od mieszkania na sprzedaż znajdą Państwo wszelkie punkty użytku codziennego do których zaliczyć możemy: Szkołę Podstawową, Przedszkole, Żłobek, szpital, aptekę, pocztę, stomatologa, siłownię oraz liczne sklepy spożywcze a także wiele innych. W sąsiedztwie znajdują się również punkty rozrywkowe.  

Okolica w którym ulokowana  jest atrakcyjna nieruchomość jest spokojna i przyjazna. Pomimo centrum w którym znajduje się mieszkania na sprzedaż nie muszą rezygnować Państwo z dóbr natury, w odległości 900 m znajduje się malowniczy ogród Saski, który będzie idealnym miejscem na odprężający spacery. 

Więcej informacji udzielę Państwu podczas kontaktu telefonicznego lub podczas prezentacji. 
Zachęcam również do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej Biura:
www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Rafał Szewczyk
e-mail: rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl
telefon: 532 353 530

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Rafał Szewczyk

532 353 530

rafal.szewczyk@alternatywnebn.pl