Atrakcyjne mieszkanie w centrum Lublina!

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Lublina!

Numer oferty: LER-MS-286
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Cena: 299 000 PLN
Cena za m²: 4 672,00 PLN
Powierzchnia: 64,00 m2

Opis

Nazwałem tą nieruchomość mieszkaniem na start. W istocie tak jest. Jak rozmawiam z moimi młodymi klientami, to ich potrzebą podstawową jest: dobrze skomunikowana lokalizacja ,sąsiedztwo sklepów,barów i dyskotek,żeby nie trzeba było robić kosztownych remontów. Przyjrzyjmy się zatem naszej nieruchomości. Czy spełnia ona w/w kryteria

LOKALIZACJA
Wychodząc z domu zajmie ci ok 5-6 min dojście do uczelni Kul, UMCS. Podobny czas zajmie dojście na UM oraz Politechnikę.
Tak naprawdę mając łatwy dostęp MPK dojazdy do oddalonych wydziałów nie stanowią problemu. 

Ponadto dzielnica jest bardzo przyjazna dla studenta. Dyskoteki, bary, supermarkety, galerie Handlowe,  disconty, komunikacja miejska również na wyciągnięcie ręki, a z drugiej strony bliskość terenów zielonych daje możliwość aktywnie spędzania czasu ze znajomymi.

CENA
Dobra cena to podstawa. Na pytanie czy coś jest drogie czy tanie ja mam zawsze jedną odpowiedź: w zależności dla kogo i do czego porównując.
Myśmy porównali ją do cen transakcyjnych w okolicy. Po konsultacji z rzeczoznawcą ustawiliśmy ją na takim poziomie, aby każda ze stron transakcji czuła zadowolenie. To mieszkanie jest w dobrym stanie, bez wad technicznych czy prawnych. Co najważniejsze GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ. Nie musisz czekać, wykańczać czy remontować. Wystarczy, że wstawisz swoje meble lub dodasz swojego koloru ścianom i możesz śmiało się wprowadzać.
BUDOWNICTWO i OPŁATY
Kamienica jest ocieplone i posiada dobrą termoizolację dzięki czemu koszty utrzymania mieszkania nie są wysokie czynszok 400zł  W czynsz wliczone są koszty ogrzewania wody,śmieci. Ciepła woda bolier elektryczny,brak gazu w mieszkaniu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Karol Lenart

512 368 986

karol.lenart@lublinvest.pl