ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

Wszyscy, którzy posiadają nieruchomości na sprzedaż w Lublinie i okolicach i chcieliby nawiązać współpracę z Alternatywnym Biurem Nieruchomości mogą zgłosić nieruchomość online. Wystarczy do tego poniższy formularz, którego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Po otrzymaniu zgłoszenia i zapoznaniu się z nim, skontaktujemy się z Państwem drogą telefoniczną w celu omówienia i ustalenia niezbędnych szczegółów współpracy

Wybierając Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin mają Państwo pewność, że podejmują współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy dołożą wszelkich starań, aby wszystkie strony potencjalnej transakcji były usatysfakcjonowane. Praca naszych agentów nieruchomości opiera się na wysokich standardach oraz znajomości prawa i znajomości rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości, kompleksową obsługę.

Każdy Klient Alternatywnego Biura Nieruchomości Lublin – niezależnie od tego czy posiada działkę budowlaną na sprzedaż, dom na sprzedaż czy inną nieruchomość – może liczyć na właściwą ocenę potencjału sprzedażowego, weryfikację jej stanu prawnego, aktywne poszukiwanie nabywcy i skuteczne sfinalizowanie transakcji. Dzięki wieloletniej znajomości rynku nieruchomości w Lublinie i okolicach oraz wykorzystaniu najlepszych rozwiązań z powodzeniem kompleksowo obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Aby zapoznać się z aktualną bazą nieruchomości Alternatywnego Biura Nieruchomości Lublin wystarczy kliknąć tutaj.

DANE NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj nieruchomości

Typ transakcji

Miasto / Miejscowość

Ulica / Dzielnica

Opis

DANE kontaktowe

Imię

Nazwisko

E-mail

Telefon

Akceptuję regulamin serwisu alternatywnebn.pl ( regulamin w załączniku )

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, zawartych w formularzu kontaktowym, przez Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Czeremchowej 5, 20-807 Lublin, w celu dokonania procesu obsługi i realizacji zgłoszenia. Realizacja zgłoszenia nastąpi drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na podany w tym celu adres email lub za pomocą podanego w formularzu numeru telefonu komórkowego.

Oświadczam, że zostałem/ - am poinformowana, że: dane będą przetwarzane tak długo jak będzie to konieczne do korespondencji; każdej osobie przysługuje prawo zgłoszenia skargi na proces przetwarzania jego danych do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych, GIODO; każdej osobie korzystającej z formularza przysługuje prawo wglądu w swoje dane, ich aktualizacji, usuwania oraz uzyskania wyczerpującej informacji na ten temat.