Działka rolna 3767m2 – Nadzieja

Zobacz galerię

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 23m x 169m
Warunki zabudowy: Możliwość uzyskania

Działka rolna 3767m2 - Nadzieja

Numer oferty: LER-GS-2592
Gmina: Siemień
Miejscowość: Nadzieja
Cena: 8 000 PLN
Cena za m²: 2,50 PLN
Powierzchnia: 3 767,00 m2

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż, usytuowaną pośród łąk i pól uprawnych w miejscowości Nadzieja, w gminie Siemień. 

 

Oferowany grunt, to łąka o powierzchni 3767 mkw, mająca kształt wąskiego prostokąta. To wyjątkowa okazja dla rolników oraz osób zainteresowanych inwestycjami w sektorze rolniczym, którzy poszukują obszaru do uprawy lub hodowli. 

 

Istnieje opcja zakupu sąsiednich gruntów, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość rozszerzenia swojej działalności rolniczej w przyszłości. Dojazd do nieruchomości zapewnia nieutwardzona, lokalna droga, pośród pól.

 

Działka leży w niewielkiej odległości od centrum miejscowości, co gwarantuje łatwy dostęp do usług, sklepów oraz infrastruktury publicznej. W promieniu 4,5 km można znaleźć różnorodne punkty handlowe, ośrodek zdrowia oraz stację kolejową, co przyczynia się do wygody i komfortu codziennego życia. Dojazd do miejscowości gminnej potrwa ok.12 minut. Z kolei do Lubartowa dojadą Państwo w niecałe 25 minut.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej: www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Anita Górkiewicz

telefon: 696 617 940

e-mail: anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20-807 Lublin,

ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Anita Górkiewicz

696 617 940

anita.gorkiewicz@alternatywnebn.pl