Unikatowa działka budowlana w Kozłówce

Media i instalacje

Woda: w drodze
Prąd: w ulicy

Dodatkowe informacje

Kształt działki: nieregularny
MPZP: RM

Unikatowa działka budowlana w Kozłówce

Numer oferty: LER-GS-2295
Gmina: Kamionka
Miejscowość: Kozłówka
Cena: 229 000 PLN
Cena za m²: 76,50 PLN
Powierzchnia: 3 000,00 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu interesującą działkę budowlaną, położoną w malowniczej miejscowości Kozłówka (gm. Kamionka).

Nieruchomość o całkowitej powierzchni 3000 mkw i szerokości frontu wynoszącym 52 m, usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, z dostępem do nieutwardzonej drogi gminnej. 

Na działce posadowiony jest budynek gospodarczy (stodoła). Działka pozostaje częściowo zagospodarowana, mieści się na niej stodoła, która może pełnić rolę budynku gospodarczego. Ponadto znajdują się tu liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych.

Działka mieści się w spokojnej i przyjaznej okolicy. W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone oraz las, będący doskonałym miejscem pieszych wędrówek i wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody.

Dostępne media:

  • woda (w drodze)

  • prąd (w drodze)

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość oznaczono jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol I153RM), z dopuszczeniem adaptacji istniejącego zagospodarowania i zabudowy z możliwością modernizacji i rozbudowy istniejących obiektów, nieprzekraczalną linię zabudowy przyjąć zgodnie z rysunkiem planu.

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych. W centrum miejscowości oddalonym o ok. 2 km mieści się m.in. szkoła podstawowa, kościół i sklep spożywczy oraz inne punkty użyteczności publicznej. W niewielkiej odległości znajduje się również słynny zespół pałacowo-parkowy Muzeum Zamoyskich.

Dojazd do granic administracyjnych miasta Lublin, zajmuje ok 20 minut.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Opiekun oferty: Ewelina Kanadys
tel.: 780 047 764
e-mail:  ewelina.kanadys@alternatywnebn.pl

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5
20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Ewelina Kanadys

780 047 764

ewelina.kanadys@alternatywnebn.pl