Działka z dwoma lokalami usługowymi w Lublinie

Media i instalacje

Gaz: własna butla
Woda: ciepła - piecyk gazowy
Kanalizacja: szambo
Prąd: w budynku

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 68x120
Kształt działki: nieregularny
Ogrodzenie: mieszane
MPZP: AGc
Dojazd: ASFALTOWA

Działka z dwoma lokalami usługowymi w Lublinie

Numer oferty: LER-GS-2605
Gmina: Lublin
Miejscowość: Lublin
Ulica: Łagiewnicka
Cena: 1 880 000 PLN
Cena za m²: 303,50 PLN
Powierzchnia: 6 200,00 m2

Opis

Przedstawiam Państwu interesującą nieruchomość usługową na sprzedaż, idealną pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie (boczna ul. Turystycznej).

 

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza na tym terenie możliwość aktywności gospodarczej z wykluczeniem obiektów produkcyjnych, zapleczy technicznych oraz baz składów materiałów (symbol AGc).

 

Na działce o całkowitej powierzchni 6 200 mkw, mieści się budynek usługowy, o powierzchni 180 mkw. Wybudowany w 2002 roku, w konstrukcji szkieletowo-stalowej, wysokość wynosi ok. 3,5 m. Budynek ocieplony styropianem i pokryty płytą dwuwarstwową. Aktualnie użytkowany jako warsztat samochodowy. 

 

Ponadto na działce znajduje się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 200 mkw. Dom został częściowo wyremontowany, m.in. wymieniono część instalacji. Budynek usytuowany jest w miejscu poszerzenia pasa drogowego, co uniemożliwia potencjalną rozbudowę (można ubiegać się o odszkodowanie od Miasta Lublin). Obecnie budynek jest nieużywany, w przeszłości służył jako zakwaterowanie dla pracowników.

 

Teren działki jest ogrodzony (siatka i betonowe panele), z przesuwną bramą wjazdową. Cały podjazd, aż do budynku usługowego, został wyłożony kostką brukową. Na działce dostępne jest przyłącze energetyczne, woda (piecyk gazowy) oraz szambo.

 

Nieruchomość mieści się pośród punktów usługowych, przy wyjeździe z Lublina. W odległości ok. 3 km (w miejscowości Wólka) znajduję się węzeł obwodnicy – Lublin Tatary, który łączy się z drogą ekspresową S12. W pobliżu znajduję się przystanek MPK – linia nr 2, 22, 922 oraz stacja kolejowa, które zapewniają swobodne połączenie z każdą częścią miasta. Dojazd do centrum Lublina zajmuje ok. 7 minut.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Mateusz Pępiak
Telefon: 661 223 595
e-mail: mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości
ul. Czeremchowa 5,
20-807 Lublin

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Pępiak

661 223 595

mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl