Grunt inwestycyjny lub na sady-34a-49tys Borzechów

Media i instalacje

Gaz: na działce
Woda: w drodze
Kanalizacja: brak
Prąd: do 100m

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 26m x 125m
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: RP i ZL
Odleglość od centrum [m]: 11900
Dojazd: droga nieutwardzona

Grunt inwestycyjny lub na sady-34a-49tys Borzechów

Numer oferty: LER-GS-2798
Gmina: Borzechów
Miejscowość: Majdan Skrzyniecki
Cena: 49 000 PLN
Cena za m²: 14,50 PLN
Powierzchnia: 3 409,00 m2

Opis

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu nietuzinkową działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości Majdan Skrzyniecki w gminie Borzechów. Na ofertę składają się trzy mniejsze działki, które razem stanowią powierzchnię całkowitą około 3409 mkw i wymiary około 125 m długości i 28 m szerokości. Teren jest płaski i w znacznej części niezagospodarowany 

Mimo iż niniejsza działka przeznaczona jest pod tereny rolne, możecie Państwo starać się o jej przekształcenie, lub nabyć ją jako inwestycję gruntową na przyszłość. Położona pośród lasów i malowniczych pól, będzie idealnym gruntem pod lokatę kapitału lub w przyszłości pod siedlisko. Do nieruchomości prowadzi częściowo utwardzona droga, która razem z lasem, tworzy wyjątkowy klimat. Owa nieruchomość będzie idealna dla osób, które cenią sobie relaks na łonie natury z dala od smogu i miejskiego zgiełku. Nie tylko las stanowi niepodważalną zaletę tej działki – po wyjściu z gęstwiny naszym oczom ukazuje się malownicza równina.

Media dostępne na działce:

  • gaz
  • prąd
  • woda (w drodze)


W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została przeznaczona pod tereny rolne (symbol RP) oraz teren zalesień (symbol ZL). Dodatkowe założenia planu dla terenów rolnych:

1. Na terenie upraw polowych wyklucza się lokalizację nowych obiektów i urządzeń budowlanych, poza istniejącymi siedliskami rolnymi z wyłączeniem dróg i sieci infrastruktury określonych w planie.
​​​​​​​2. Dopuszcza się rozbudowę istniejących siedlisk w granicach działek.
3. Dopuszcza się kształtowanie terenów zieleni i urządzonych ciągów spacerowych wzdłuż cieków wodnych.

4. Dopuszcza się możliwość zalesień na zasadach zgodnych z przepisami szczególnymi i warunkami określonymi dla stref polityki przestrzennej.
5. 
Dodatkowe założenia planu dla terenów zalesień:

a) ustala się zakaz zmiany użytkowania leśnego na nieleśne, dopuszcza się  lokalizację niezbędnych urządzeń infrastruktury technicznej i urządzeń turystyki z zachowaniem procedur określonych w przepisach szczególnych.
b) obowiązuje ochrona i kształtowanie granicy rolno-leśnej zgodnie z zasadami ekologicznymi.

c) obowiązuje kształtowanie struktury gatunkowej lasów w kierunku powiększenia różnorodności biologicznej.

d) obowiązuje zakaz lokalizacji obiektów budowlanych w odległości mniejszej niż 30m od krawędzi lasu, z wyjątkiem obiektów i urządzeń bezpośrednio związanych z gospodarką leśną oraz obsługą turystyki /parkingi przy leśne, ścieżki rowerowe, wiatrochrony.


Na uwagę zasługuje również bliska okolica działki, graniczy z nią bowiem Las Borowski i liczne jeziora, które mogą stanowić cel wszelkich aktywności fizycznych. Dla miłośników historii też znajdzie się gratka, w niedalekiej odległości znajdują się zabytkowe cmentarze, oraz tunel z okresu II wojny światowej. 
Dojazd do większej miejscowości Chodel zajmie Państwu tylko 10 minut samochodem, niniejsze miasteczko obfituje w liczne punkty użyteczności publicznej jak: szkoły, kwiaciarnia, urzędy, poczta, kościół, rynek, sklepy spożywczo-usługowe i wiele innych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl
 

Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak
tel.: 532 229 551

e-mail: aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl


Alternatywne Biuro Nieruchomości

ul. Czeremchowa 5,

20-807 Lublin

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Aleksandra Wieczerzak

532 229 551

aleksandra.wieczerzak@alternatywnebn.pl