Budynek usługowy o pow. 1000 m2 + działka 2,18 ha

Budynek usługowy o pow. 1000 m2 + działka 2,18 ha

Numer oferty: LER-LS-2755
Gmina: Fajsławice
Miejscowość: Siedliska Pierwsze
Cena: 995 000 PLN
Cena za m²: 995,00 PLN
Powierzchnia: 1 000,00 m2

Opis

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycją zlokalizowaną w miejscowości Siedliska Pierwsze, w gminie Fajsławice.

 

Duży grunt o powierzchni 2,18 ha, usytuowany jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość w pełni ogrodzona, posiada dwa wjazdy.

Działka zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 1000 mkw. Ten rozległy, wolnostojący budynek został wybudowany w 1999 roku.

 

Przez lata w miejscu tym był prowadzony słynny klub “Kometa”. W związku z tym, oferowana nieruchomość na sprzedaż, jest idealną propozycją dla osób chcących prowadzić działalność komercyjną. Dodatkowym atutem jest możliwość wybudowania kolejnych budynków usługowych.

 

Warto również zwrócić uwagę na brak bezpośredniego sąsiedztwa, co jest bardzo korzystne przy prowadzeniu działalności. Istnieje również możliwość stałego zarobku na wynajmie nieruchomości.

 

Okolica jest bardzo cicha i spokojna, w pobliżu nieliczne zabudowania oraz rozległe tereny zielone. W promieniu 1,5 km mieści się sklep spożywczy, natomiast w oddalonej o 15 km miejscowości Piaski znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe, sklepy, restauracje itp. Dojazd do Lublina potrwa ok. 40 minut.

 

Dostępne media:

  • woda
  • prąd
  • sieć telekomunikacyjna w drodze


Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza na tym terenie lokalizację usług handlu oraz innych usług komercyjnych i centrotwórczych.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości.

Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej:

www.alternatywnebn.pl

 

Opiekun oferty: Radosław Chomiarczuk

Telefon: 660 055 922

E-mail: radoslaw.chomiarczuk@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20-807 Lublin,

ul. Czeremchowa 5

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Radosław Chomiarczuk

660 055 922

radoslaw.chomiarczuk@alternatywnebn.pl